Автомобільна компанія знається на тому, як усього за кілька хвилин подарувати максимальне відчуття свята. Це вона продемонструвала нам у своєму новому різдвяному ролику. І він, гарантовано, зворушить кожного, хто його побачить!

Варте уваги Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

Lamborghini зняв зворушливий різдвяний ролик

У рекламі, випущеній напередодні Різдва, можна побачити щасливу сім'ю, яка зібралася біля ялинки. І, ясна річ, головним героєм ролика став хлопчик, який отримує омріяні подарунки: електрогітару, а також скейтборд. Але справжнім сюрпризом для нього став пульт дистанційного керування. Під ним на хлопчика чекав заклик підійти до вікна, що малий упевнено зробив.

Виявляється, пульт дистанційного керування призначений для Lamborghini Huracan дядька хлопчика. І він покірно вдає, що дозволяє малому керувати суперкаром. Ясна річ, не обійшлося без крутого дрифту величезною під'їзною доріжкою до будинку.

Закінчується ролик тим, що дядько катає свого племінника на Huracan, а на екрані з'являється напис:

  • "Неочікувані емоції – це більше, ніж просто подарунок".

Дивися зворушливе різдвяне відео від Lamborghini:

І ми не будемо сперечатися з цим фактом. Адже й справді, подарунки забезпечують святкову атмосферу, але ще більше у нашій пам'яті закарбовуються саме емоції, які вони викликають.

Візьми на озброєння Що подарувати друзям на Новий рік: 7 крутих ідей для кожного

Будемо відвертими, ми б теж були не проти такого подарунка на Різдво. Тебе ж ми буквально закликаємо дарувати саме позитивні емоції. А всілякі презенти нехай будуть приємним доповненням. Веселих свят!