От, скажімо, чи чув ти історію про те, як Дерек Едмонд порвав зв'язки, але дійшов до фінішу? Або про Майкла Фелпса, який раптом вирішив не змагатися за ще одне золото олімпіади?

Також цікаво Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

Дерек Едмонд

На Олімпіаді в Барселоні у 1992 році бігун із Великої Британії Дерек Редмонд дійшов до фінішу. Буквально – дійшов. І це попри моторошну травму.

  • Редмонд був одним із претендентів на медалі в бігу на 400 метрів, але – у півфінальному забігу порвав зв'язки правої ноги. Це страшна травма, чоловік просто впав на доріжку.
  • За такої ситуації зазвичай сходять із дистанції – але не Дерек Редмонд. На доріжку з трибуни вибіг батько спортсмена, і з його підтримкою Редмонд потрохи дійшов до фінішу. Йому аплодував весь стадіон.

Цікавий факт: запис зворушливого епізоду згодом став частиною мотиваційного ролика від Nike.


Дерек Едмонд став чи не символом мотивації / Фото IOC

Майкл Фелпс

Майкл Фред Фелпс – нині вже легендарний плавець зі Сполучених Штатів Америки. Єдиний в історії спорту 28-разовий призер олімпійських ігор та 23-разовий олімпійський чемпіон. І мало хто пам'ятає, що рекорд міг бути ще значнішим.

  • На Олімпіаді в Афінах у 2004 році Фелпс раптово відмовився від місця в олімпійській четвірці США на естафету 4 по 100 комбінованим стилем.
  • У такий спосіб Майкл віддав це місце головному конкуренту – Яну Крокеру. Якого, до слова, буквально напередодні випередив на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Крокер у підсумку здобув золоту медаль (до того моменту у нього були тільки срібло і бронза). А Фелпс здобув аплодисменти за щедрість.