Український бренд Nemiroff, виробництво якого зосереджено у Вінницькій області, розуміє, наскільки важливо у ці непрості для нашої держави часи підтримувати один одного. Після місяця вимушеного припинення виробництва, бренд повернувся та запустив новий лімітований продукт, кошти від продажу якого спрямують на допомогу українцям.

Читай також Забули про нейтральність: чому зростає популярність преміум-алкоголю

100% від продажу – на реабілітацію та повернення до повноцінного життя наших Героїв

Nemiroff – бренд, який уже багато років поспіль з гордістю заявляє, що він з України. А творять його, як і історію, люди. І саме тому сміливим і незламним українцям компанія прагне допомогти у ці буремні для усіх нас часи.

З цією метою запустили новий лімітований продукт. Мовиться про Nemiroff Особлива. В чому ж її особливість?

Розпочнімо з найголовнішого. Кошти з продажу кожної пляшки Nemiroff Особлива компанія віддає на благодійність. Їх спрямують на повернення до повноцінного життя наших земляків, котрі постраждалих від війни. Мовиться про лікування та реабілітацію, зокрема протезування, не лише незламних Героїв-захисників, а й мирних мешканців з усіх куточків нашої великої та хороброї країни!

Як зазначив генеральний директор Nemiroff Юрій Сорочинський, незламний дух України дарує нам стійкість у боротьбі проти ворога. Тож ми щоденно наближаємося до перемоги. Він підкреслив, що українці – надзвичайно волелюбна, смілива, а також незламна нація. А сила наша в єдності, якої нікому у нас не відібрати.

Розвиваючи економіку тилу, наша компанія підтримує також своїх партнерів і постачальників, дає їм можливість працювати в цих складних умовах. Захоплюємось та надзвичайно поважаємо Героїв, які щодня мужньо захищають нашу землю та свободу. Щиро вдячні їм за можливість продовжувати працювати та допомагати країні,
– наголосив Сорочинський.


Nemiroff Особлива – частина глобальної кампанії бренду / Фото Nemiroff

Було б несправедливо оминути саму Nemiroff Особлива. Якщо говорити про цей продукт, то він створений за унікальним новим рецептом. Зауважимо, що це збалансована горілка із класичним, дещо пряним смаком. Рекомендуємо її розсмакувати, щоб відчути нотки екзотичних спецій: кориці, анісу та кардамону.

Зауважимо, що Nemiroff Особлива – лише частина глобальної кампанії бренду "НЕСТРИМНИЙ ДУХ УКРАЇНИ". Її мета – зібрати кошти на гуманітарні потреби громадян нашої країни. Допомогти тим, хто постраждав від війни. А також популяризувати продукцію з України у всьому світі, щоб підтримувати своїх у ці часи великих змін.

Пам'ятай, як би складно не було, ЗСУ щоденно дарують нам приводи для святкування великих та маленьких перемог. Тож якщо і підіймати келих, то можна це зробити, допомагаючи іншим.