Звернімо увагу, що його робота гарантуватиме, що виконавцям буде комфортно грати у пристрасних сценах. Цікаво, що таке практикують вперше в Іспанії. Якщо говорити про цілу Європу, то така робота – рідкість.

Варте уваги Незамінна класика для вечора з друзями: як приготувати Dirty Martini Vodka

Чому найняли "інтимного режисера"

Відповідна посада з'явилася після того, як рух #MeToo сколихнув не лише кіноіндустрію, а й оперний світ. На жаль, там теж було чимало звинувачень у домаганнях.

Відтак, режисерка інтимного кіно Іта О'Браєн керуватиме постановкою адаптованої п'єси Вільяма Шекспіра "Антоній і Клеопатра". Її показ в барселонському оперному театрі Gran Teatre del Liceu відбудеться 28 жовтня.

Зауважимо, що О'Браєн консультувала HBO та Netflix під час знімання інтимних сцен. Вона зазначила, що опери завше були засновані на драматичних історіях. І що історично склалося так, що артист приїжджав до міста за кілька днів до прем'єри, і не очікувалося, що він буде обговорювати інтимні сцени.

Уривок п'єси "Антоній і Клеопатра": дивіться відео

Без цього процесу узгодження та отримання згоди люди відчували себе незручно, переслідуваними, абсолютно скривдженими,
– сказала вона.

О'Браєн, у котрої 40-річний досвід роботи в музичному театрі та акторській майстерності, – засновниця організації Intimacy On Set, яка надає підтримку в теле- і кіноіндустрії.

На репетиціях вона пропонує акторам "з'єднатися за допомогою обіймів", а потім обговорити, де їм приємно, коли до них доторкаються, а де вони відчувають дискомфорт.

Твоє "так" – це твоє "так", твоє "ні" – це твоє "ні", а "можливо" – це "ні".

На нещодавній репетиції О'Браєн перевірила, чи комфортно меццо-сопрано Адріана Біньяні Леска, яка грає служницю Клеопатри Чарміан, цілує іншу жінку в губи, а також проконтролювала сцени, в яких виконавець ролі Антонія обіймає Клеопатру.

Леска вважає, що в кожній опері має бути режисер інтиму.

(Він – Men 24) дозволяє нам координувати те, як ми робимо речі, взаємодіємо, цілуємося... нам повинно бути комфортно з усім цим,
– сказала вона.

Інтимні режисери вже працювали під час виробництва телевізійних шоу та опер у США та Британії.

Читай також 5 спокусливих зірок, у яких є профіль на OnlyFans, але ти про це навіть не підозрював

Нагадаємо, що непроханий поцілунок колишнього голови іспанської футбольної федерації Луїса Рубіалеса в серпні спричинив національні переосмислення сексизму в країні та рух під назвою "Se Acabo" ("Це кінець").