Понтифік Папа Римський Франциск нещодавно поставив лайк під відвертим постом бразильської моделі Наталії Гаріботто. Це викликало чимало галасу не лише у мережі, а й у Ватикані. Читай на Men 24, що ж відбулося та чим може закінчитися ця незручна ситуація.

Раніше Папа Римський закликав молитися, щоб штучний інтелект "завжди служив людству"

З чого все почалося?

Якщо заглянути на інстаграм-сторінку Наталії Гаріботто, то ти зауважиш, що вона рясніє відвертими фотографіями. Тож надзвичайно несподівано було побачити, що одну зі світлин красуні вподобав сам Папа Римський Франциск. На світлині красуня зображена у шкільній формі, а публікація супроводжується текстом, що Наталія може дечого навчити. Тут можна фантазувати нескінченно!

І, можливо, публікація не набула б такої популярності, якби не вподобайка від Папи Римського. На її появу 13 листопада звернуло увагу Католицьке новинне агенство (CNA). Логічно, що наступного дня вона зникла, але ж скріншоти та відео не горять.

Що про ситуацію думають у Ватикані?

Логічно, що випадок у Ватикані не надто оцінили. CNA, з посиланням на власне джерело, повідомило, що ситуацію збираються розслідувати. Представник видання у бесіді з The Guardian зауважив, що Святий престол звернувся до керівництва Instagram за поясненням. Зауважимо, у Ватикані переконані, що сам Папа Римський до цієї ситуації аж ніяк не причетний!

Папа Римський не схожий на Дональда Трампа: він не сидить склавши руки, використовуючи свій телефон або комп'ютер, щоб писати у твіттері цілий день,
– зазначив редактор католицької газети La Croix Роберт Мікенс.

А що про це каже Наталія Гаріботто?

Дівчина, з притаманним їй почуттям гумору, пожартувала у мережі. На своїй сторінці у твіттері вона написала: "Принаймні, я потраплю в рай".

Зауважимо, що торік дівчина розповіла, що пікантні фото в інстаграмі дозволили їй заробити 240 тисяч фунтів стерлінгів за рік (близько 9 мільйонів гривень за нинішнім курсом). Наталія не відразу ж стала успішною інстаграм-блогеркою. Вона отримала ступінь магістра з бізнес-законодавства та підприємництва в Університеті Маямі. Працювала у сфері керування нерухомістю. А пікантні фото, як запевняє Гаріботто, вона викладає не тому, що хоче похизуватися апетитними вигинами, а щоб "надихати" людей.

Читай також Зірка UFC Пейдж ВанЗант відмовилася надсилати фанатам свої голі фото, за які вони вже заплатили

Ну що ж, нам залишається лише спостерігати, чим же закінчиться епічна історія з Папою Римським і бразильською моделлю Наталією Гаріботто. Підозрюємо, що далі буде веселіше!