У сьогоденні шкарпетки – не просто необхідність, а незамінний предмет. Він об'єднує весь твій образ і демонструє індивідуальність. І хоча експериментувати з новими дизайнами дуже весело, потрібно іноді й дотримуватися базових правил. Хоча б для того, щоб порушувати їх!

Варте уваги BAROMETER Show: бренд Nemiroff розповів, як подарувати гостям закладів гастрономічне задоволення

Чи повинні шкарпетки поєднуватися з взуттям або штанами?

  • Бажано, щоб вони поєднувалися зі штанами. Іноді – з взуттям.

Єдиний виняток – якщо ти носиш монохромний образ з голови до п'ят. У такому випадку потрібно розбавити образ шкарпетками іншого, бажаного яскравішого, кольору.

Коли варто поєднувати шкарпетки з взуттям?

Ніколи! Якщо ти хочеш бути стильним, то потрібно підбирати шкарпетки лише під штани. Це візуально подовжить силует або ж зробить виграшний акцент. Натомість шкарпетки у тон з взуттям можуть зробити нижню частину твоїх ніг надто масивною. А це вже не буде так круто!

Як підбирати шкарпетки під колір штанів?

Сірий, чорний або темно-синій

Ці кольори личать для менш повсякденних і ультраформальних ситуацій, але не бійся: тобі не обов'язково носити типові відтінки. Дай собі можливість носити штани такого кольору з незвичайними кольорами шкарпеток.


Шкарпетки по тону мають личити до штанів / Фото Unsplash

Яскраві кольори

У цьому випадку жовті або помаранчеві модельні шкарпетки допоможуть тобі, наприклад, у поєднанні з коричневим або синім взуттям. Якщо ж обираєш зелені, то вони личитимуть до взуття медового або димчастого кольору. А колір шкарпеток у цьому випадку повинен, власне, відповідати кольору штанів.

Робимо акцент

Якщо ситуація дозволяє, то ти можеш взяти на озброєння шкарпетки з принтом. Вони відділятимуть взуття від штанів. Але варто розуміти, що таке поєднання не надто годиться для дуже формальних заходів. Хоча, ніхто не сказав, що правила не можна порушувати.

Це цікаво Як обрати джинси чоловікові: на що варто звернути увагу перед покупкою

Наостанок нагадаємо, що шкарпетки – відмінний спосіб самовиразитися та більше розповісти про себе. Тож не бійся йти проти правил, обираючи кольорові шкарпетки з яскравими принтами. Вони можуть притягнути до тебе значно більше уваги, ніж дорогий дизайнерський костюм.