Жити разом – відповідальне рішення. І його краще не ухвалювати на емоціях. Щонайменше тому, що в деяких випадках шляхів відступу буде не так уже й багато.

Читай також Вдячні українським Героям: Nemiroff передав першу частину допомоги на реабілітацію

Які питання поставити перед спробою з'їхатися

Цікавим переліком запитань поділився Барак Обама, колишній президент США. Їх у своїй книзі "Так, ми (все ще) можемо: політика в епоху Обами, Twitter та Трампа" пригадав директор з комунікацій у Білому домі Ден Пфайффер.

Ти нічого не подумай, Барак не просто так озвучив ці питання. Вони стали органічним доповненням іншого запитання, яке стосувалося Дена та його можливого переїзду до дівчини. Коли директор з комунікацій ствердно відповів "Так", то отримав кілька порад від Обами.

Ви збираєтеся провести з цією людиною більше часу, ніж з будь-ким іншим у своєму житті, тому перш ніж ухвалити рішення, ви повинні поставити собі ці три запитання,
– пише автор у книзі.

  • Чи впевнений ти, що у твоєму житті не буде нічого і нікого важливішого, ніж вона?
  • Чи змушує вона тебе усміхатися?
  • Чи впевнений ти, що вона буде хорошою мамою?


Постав собі ці питання перед спробою з'їхатися з дівчиною / Фото Toa Heftiba​

Це цікаво Простеж за цим: 5 ознак того, що вашим стосункам потрібно більше сексу

Якщо на всі ці запитання ти даси собі ствердну відповідь, то тобі явно немає за що переживати. Не дарма ж шлюб Барака та Мішель Обами став прикладом для мільйонів чоловіків і жінок по всьому світу.

Але не забувай, що спільне життя – це не лише про можливість бути удвох ледь не 24/7. Важливо також навчитися розподіляти відповідальність за спільний побут. Та й узагалі один за одного. Готовий до цього? Тоді не зволікай.