Звичайно ж, ти можеш сказати, що виконуєш усі вправи правильно. Але ми все ж рекомендуємо глянути відео хлопців, щоб остаточно переконатися в цьому.

Це цікаво 5 вправ, які не лише спалюють жир, а й прокачують твій розум

"Зайшовши до спортзалу, ти багато чого навчишся. І за ті роки, що я і мій брат Брендон ходимо в спортзал, ми багато чого навчилися, а також наробили чимало помилок", – підкреслює Хадсон.

Ці помилки почалися з его-ліфтингу або підйому максимальної ваги у надії вразити когось іншого. Его-ліфтинг може бути небезпечним, а також попахує поганим тоном.

  • Его-ліфтинг – підйом ваги значно більшої, ніж ти можеш підняти. Такі виклики можуть стати причиною травматизму, а також проблем зі здоров'ям.


Не потрібно на початку вимагати від себе більшого, ніж може твоє тіло / Фото Unsplash

Потім хлопці почали багато їсти здорової їжі. Це звучить суперечливо, але занадто багато хорошого – все ж занадто. Помірність – ключ до успіху.

Якщо ти достатньо тренуєшся, то зовсім не обов'язково постійно їсти відварену курячі грудку та крупи. Іноді спокійно можна дозволяти собі щось не зовсім корисне.

Ще одна помилка – пропуск частин тіла. Ноги, звичайно, часто пропускаються. Тож у результаті тіло втрачає рівновагу. Намагайся прокачувати тіло рівномірно, адже потім надолужувати буде дуже і дуже непросто.

Твоя робота над своїм тілом повинна бути постійною та стабільною. Це стосується як тренування, так і харчування. Також ти маєш пам'ятати, що тіло не повинне звикати до тренувань, тож їх варто чергувати.


Тобі потрібно дотримуватися графіку тренувань та харчування / Фото Unsplash

  • Твоєму тілу потрібний відпочинок, тож залишай достатньо часу для відновлення. Це ще один ключ до успіху, яким часто нехтують, щоб досягнути бажаних результатів.

Також хлопці закликають не порівнювати себе з іншими. Твоє тіло унікальне, тож не виключено, що ти просто не зможеш наростити таку "раму". Тож потрібно сприйняти себе та почуватися комфортно у "власній шкурі".

Щоб отримати найкращі результати, переконайся, що у тебе є план. Він повинен ґрунтуватися на власних відчуттях, складатися з вправ, які прокачують кожну групу м'язів.

Дивися відео, на якому Buff Dudes розповідають про поширені помилки під час тренувань:

Хлопці з Buff Dudes наостанок зазначають, що не потрібно очікувати миттєвих результатів. Робота над тілом – процес тривалий. Тож наберися терпіння та впевнено крокуй до своєї мети.

Читай також 5 простих змін у житті, які допоможуть наростити м'язову масу