Найкращий спосіб прийняти цю правду – знати про неї і пройти через неї. Пристебни ремені, коли ми зіткнемося з реаліями стосунків, про які ти, можливо, не знав.

Варте уваги Гості будуть у захваті: три новорічні коктейлі від Nemiroff De Luxe

1. Не кожен день сонце і веселка

Одного ранку ти прокидаєшся і раптом помічаєш, що дивацтва твоєї партнерки, які колись були милими, починають тебе трохи дратувати. І знаєш що? Це абсолютно нормально. У кожних стосунках будуть моменти роздратування, нудьги чи самотності. Прийняття цих почуттів – перший крок до того, щоб пройти через злети і падіння кохання. Розуміння того, що твоя партнерка не застрахована від недосконалості, і що випадкові шорсткості є частиною курсу, може зміцнити ваш зв'язок.

2. Бути на самоті краще, ніж бути нещасним

Ти коли-небудь чув приказку: "Краще бути на самоті, ніж у поганій компанії"? Що ж, це справедливо і для стосунків. Розпізнати, коли стосунки заходять на нездорову територію, і набратися сміливості, щоб піти, може змінити правила гри. Йдеться про далекоглядність, щоб розпізнати, коли вітер змін вимагає від тебе змінити курс на краще. Іноді усамітнення – значно приємніший супутник, ніж токсичні стосунки.


Якщо стосунки були токсичними, краще бути самому / Фото Drobot Dean

3. До почуттів не можна примусити

Ти не можеш змусити когось відчувати те, чого він не відчуває. Це не брак зусиль чи щирості; це просто складний танець долі та сумісності. Попри всі наші зусилля, ми не можемо змусити когось відчувати те, чого вони не відчувають від природи. Це підкреслює важливість прийняття того, що не кожному зв'язку судилося тривати все життя. Йдеться про те, щоб навчитися відпускати те, що не призначене для нас. Іноді, попри всі твої зусилля, деякі шматочки пазла просто не складаються разом.

4. Стосунки – це акт балансування

Ти коли-небудь бачив жонглера, який без зусиль утримує в повітрі кілька кульок? Що ж, це трохи схоже на підтримку довготривалих стосунків. Підтримка довготривалих стосунків вимагає подібного балансування: це вимагає зусиль, рівноваги та готовності йти на жертви. Це означає ставити потреби партнера вище за власні, йти на жертви та керувати делікатними взаємними поступками, щоб підтримувати полум'я любові яскраво палаючим.

Читай також Завжди сумніваються у своїх партнерах: з цими знаками Зодіаку складно будувати стосунки

Стосунки – це постійна робота. Причому як над вашою парою, так і над самим собою. Якщо ти не ставатимеш щодня кращою версією себе вчорашнього, то це точно негативно впливатиме на стосунки.