Водночас не варто забувати, що підтримка стосунків – титанічна робота. І часто людям доводиться стикатися з суворою реальністю, яка вщент розбиває усю романтику. Ми ж далі назвемо кілька гірких істин, про які ти, можливо, раніше навіть не чув.

Читай також Від спотикача до медовухи: історія появи українських алкогольних трунків

Гірка правда про стосунки

1. Важких розмов не уникнути

У тебе та твоєї партнерки буде багато важких розмов. І вони вас обох можуть дратувати. Ці важкі розмови важливі, адже вони вирішать основу та майбутнє ваших стосунків. Важливо у них бути чесними та невимушеними. Готовими говорити та слухати.


У стосунках не вдасться уникнути важких розмов / Фото prostooleh

2. Компромісів буде багато

Ти не можеш втекти від компромісів, і не можеш їх ігнорувати. Щоб зберегти тривалі стосунки, тобі доведеться йти на компроміс у той чи інший спосіб. Інакше ти і твоя партнерка постійно будете залучені у боротьбу за владу. Ти ж пам'ятаєш, що стосунки – про партнерство. У них немає когось, хто головніший.

3. Потрібно навчитися вибачати

Практика прощення – секрет збереження успішних стосунків. І тобі потрібно це затямити раз і назавжди. Ти або твоя партнерка зробите помилки, які можуть розірвати ваші стосунки назавжди. Але за допомогою прощення та розуміння стосунки можна врятувати. Утім, слід розуміти, що прощення – це часто про торги зі своїми принципами. Ба більше, це часто про необхідність переступати через них.


Просити вибачення і вибачати у стосунках доведеться часто / Фото wayhomestudio

4. Вам потрібний буде особистий простір

Здавалося б, у стосунках ви матимете бажання проводити час разом у режимі 24/7. Але так буває лише спочатку. Невдовзі у вас виникатиме потреба бути наодинці. І це цілком нормально. Кожній парі час від часу потрібен перепочинок і приватний простір. Інакше стосунки можуть стати надто монотонними та навіть розчаровувати.

5. Зміни незворотні

Слід зрозуміти, що за період стосунків мінятимешся і ти, і твоя партнерка. У вас можуть змінитися вподобання, думки, погляди. Та будь-що. І це цілком нормально. Головне – приймати себе та свою партнерку. Водночас слід розуміти, що можуть бути випадки, коли ці зміни будуть тягнути вашу пару на дно. Тоді потрібно буде оперативно втрутитися, щоб не поставити хрест на тому, що ви удвох старанно будували.


За період стосунків ви удвох однозначно змінитеся / Фото teksomolika

6. Пристрасть не триватиме вічно

Навіть якщо пристрасть дійсно важлива у стосунках, вона не може тривати вічність. Вона може розпалювати між вами вогонь, але не може бути причиною, чому ви залишаєтеся удвох. У цьому випадку все ж важливіші розуміння, чесність, повага й інші аспекти. Саме на них, а не на спалаху вогню між вами, тримаються довгострокові стосунки.

Варте уваги Якщо знову вимкнули світло: гаряча гра, яку варто спробувати кожній парі

Стосунки – це не пряма. Їх радше можна порівняти з параболою, коли ви переживаєте і злети, і падіння. Головне – робити це удвох. Підтримуйте один одного. Вивчайте один одного. І підтримуйте вогник кохання, який одного дня розгорівся між вами.