Якщо коротко, то йдеться про перші три місяці, коли ви знайомитеся один з одним, другі три місяці, коли ви будуєте глибший зв'язок, і останні три місяці, коли ви повинні мати чітке уявлення про те, чи мають ці стосунки довгостроковий потенціал.

Варте уваги Шалено популярний коктейль, який стане окрасою будь-якого вечора

Це правило не є універсальним підходом, і його слід сприймати з долею скептицизму. Однак воно стає в пригоді, коли справа доходить до стосунків.

1. Перші 3 місяці – Фаза знайомства

Перші три місяці стосунків – це час хвилювання та знайомства. У цей період ви вивчаєте інтереси, хобі, цінності та дивацтва один одного. На цьому етапі ви оцінюєте, чи є між вами сильний початковий потяг і сумісність. Ви дізнаєтеся про минуле одне одного, ділитеся досвідом і насолоджуєтеся новим романом.

На цьому етапі дуже важливим є спілкування. Ви також розважаєтесь, ходите на побачення і створюєте разом незабутні спогади. Водночас перші три місяці вважаються "фазою медового місяця", коли ви можете дивитися один на одного крізь рожеві окуляри.

2. Другі 3 місяці – Фаза поглиблення

Між третім і шостим місяцями стосунки починають поглиблюватися. Пари виходять за рамки початкового захоплення і починають інвестувати більше часу та емоційної енергії у зв'язок. На цьому етапі пара долає виклики та розбіжності. Це вирішальний період для побудови близькості, оскільки ви відчуваєте себе комфортніше один з одним і ваші вразливі місця виходять на поверхню.


На цьому етапі ви переходите у фазу поглиблення / Фото Mayur Gala

У цей час пари можуть знайомитися з друзями та родичами один одного, зміцнюючи свою присутність у житті один одного. Вони починають обговорювати такі речі, як майбутні цілі, спільні цінності та довгострокові плани.

3. Завершальні 3 місяці – Етап оцінки

Останні три місяці правила 3 – 6 – 9 місяців – це час, коли ви повинні оцінити довгостроковий потенціал стосунків. Ви дізнаєтеся, наскільки ви сумісні. Важливо поговорити про ваше спільне майбутнє, з'ясувати, чи хочете ви обоє чогось однакового від стосунків.

Читай також 5 проблем, з якими стикається абсолютно кожна пара

Ясна річ, що ваші стосунки можуть розвиватися динамічніше або повільніше. Як би не було, важливо підтримувати здорову комунікацію, не підганяти один одного. Це дозволить зробити вас двох ще щасливішими.