Кожен з нас терпіти не може, коли йому брешуть. Тож було б дивно, якби ми самі поводилися так. Особливо у тих ситуаціях, коли намагаємося завести нові знайомства. Далі ми розповімо тобі, про що категорично не варто брехати, фліртуючи в мережі.

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

Що ненавидять жінки та чоловіки в мережі

Науковці провели кілька досліджень. Їхня мета – з'ясувати, яка брехня викликає найгіршу реакцію у чоловіків, а яка – у жінок. Результати, будемо відвертими, доволі цікаві.

  • Що стосується чоловіків, то найбільше їх дратує відсутність щирості щодо зовнішнього вигляду жінок.
  • З іншого боку, найгірший обман, на який здатний чоловік у сторону жінки, – пов'язаний з його роботою.

Іншими словами, чоловіків більше дратує, коли жінки брешуть про своє тіло, а жінки розчаровуються, коли чоловіки брешуть про свою професію.

Метою дослідження було знайти взаємозв'язок між цими результатами. При цьому було зазначено, що кілька досліджень показали: чоловіки більше, ніж жінки прагнуть молодості та фізичної привабливості у своїх потенційних партнерах через кореляцію певних параметрів краси зі своїми власними репродуктивними можливостями. Тому деякі жінки з більшою ймовірністю спробують обдурити чоловіків щодо свого зовнішнього вигляду.

Чоловіки схильні брехати про свою кар'єру
Чоловіки часто перебільшують свій рівень влади / Фото bruce mars

З іншого боку, деякі чоловіки можуть спробувати обдурити жінок щодо рівня їхньої влади та багатства (це основна причина, з якої вони брешуть, кажучи, що у них інша робота). Таким чином, це може справити враження на деяких жінок, які, виявивши, що насправді чоловіки не мають цих активів, можуть розсердитися та відчути себе ще більше обдуреними.

  • Складність полягає у тому, що у цьому випадку жіночу брехню виявити легше, ніж чоловічу.

Дослідження провели за участю 664 студентів. Вони відповідали на питання про свою сексуальну поведінку перед тим, як їм був представлений сценарій онлайн-побачень. Після цього респондентів попросили оцінити, які типи обману вони вважають найбільш дратівливими.

Однак це не означає, що зазначені різновиди брехні є унікальними для певного жанру. Тобто є також низка чоловіків, які звикли робити фото, на яких вони суттєво відрізняються від себе щодня. Та й жінки можуть ще багато чого недоговорювати, щоб здаватися привабливішими для чоловіків.

До слова Як визначити, що тобі брешуть: 6 перевірених ознак

Це цікаво – Скільки грошей потрібно для щастя – дивися відео:

Ми ж рекомендуємо не починати знайомство з брехні. Ані тобі, ані їй не варто займатися перебільшеннями та прикрашанням. Це дозволить не розчаровуватися у людині, до якої ви почали відчувати певну симпатію.