Пройди цей тест, що дозволить тобі зрозуміти більше про своє ставлення до дружби та друзів на основі кавових уподобань. Адже кожен вид кави має унікальні характеристики, які можуть символізувати різні підходи до людських стосунків.

Дивися також Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

Обери один із пропонованих напоїв / Зображення згенеровані штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Про що розповість твій вибір кави: результати тесту

  • Еспресо. Ти цінуєш глибокі та інтенсивні стосунки. Твої дружні стосунки сповнені сили та відзначаються особливою глибиною, подібно до сміливого смаку еспресо.
  • Американо. Ти цінуєш простоту та чесність у дружбі. Американо символізує твоє бажання мати відкриті та безпретензійні стосунки з друзями та не тільки.
  • Капучино. Твої дружні стосунки завжди наповнені енергією та веселощами. Як і капучино, ти любиш ділитися позитивними моментами та радістю з друзями.
  • Лате. Ти вважаєш за краще будувати теплі дружні стосунки, спраглий відчувати та надавати підтримку. Легкість лате відбиває твоє бажання бути поруч із друзями у будь-якій ситуації.
  • Фраппучіно. Ти любиш різноманітність та пригоди у дружбі. Цей напій свідчить про твоє бажання експериментувати та насолоджуватися новими враженнями разом з друзями.