Покроковим рецептом яскравого коктейлю Mriya ділиться Men 24 спільно з Nemiroff. Завдяки йому кожен має можливість спробувати себе у ролі БарMENа!

Варте уваги Класична, преміальна або ароматизована: обери горілку і пройди тест про твій характер

Основою коктейлю Mriya стала преміальна горілка Nemiroff De Luxe Rested in Barrel. Як розповідає бренд-амбасадорка Nemiroff Юлія Терлецька, напій доволі насичений та яскравий, міцний, квітковий із інтенсивною кислинкою. У цього коктейлю досить насичене горілчане тіло з пряними нотами.

Mriya – український погляд на коктейль Aviation

Оригінальний коктейль з'явився на світ тоді, коли авіація лиш набирала обертів. Загадковість та особливість цьому напою дарував фіалковий лікер, який вважали ледь не чимось міфічним. Адже більшість бартендерів на початку минулого століття навіть не чули про його існування. Що вже говорити про приготування коктейлю з його додаванням.

За словами бартендерки, Mriya присвячений українському легендарному літаку "Мрія", який до 2022 року був найбільшим і найпотужнішим літаком у світі. Належить коктейль до типу кисло-солодких, міцних. А прикрашають його жовтою вишенькою.

Інгредієнти:

  • Nemiroff Rested in Barrel – 50 мілілітрів;
  • Лікер Violettę – 10 мілілітрів;
  • Лікер Maraschino – 15 мілілітрів;
  • Фреш лимона – 20 мілілітрів.

Як приготувати коктейль Mriya: дивися відео

Спосіб приготування

  1. Усі інгредієнти залити у стакан для змішування, наповнений льодом на дві треті;
  2. Помішувати впродовж 20 – 30 секунд барною ложкою;
  3. Перелити з допомогою стейнера або ситечка в охолоджений бокал для подачі;
  4. Прикрасити вишенькою!

Як наголошує Юлія Терлецька, цей твіст – приклад вишуканого коктейлю, який дійсно має український символізм. У нашому випадку основним інгредієнтом напою замість джину стала горілка. І якщо Aviation створили, надихнувшись поширенням авіації, то Mriya – своєрідна присвята найбільшому українському літаку.

Українська горілка, український літак, Mriya. Все чітко, все вишукано,
– підкреслила вона.

Наостанок бренд-амбасадорка зауважила, що прихильникам Mriya також може сподобатися Bold Boy та Жовта стрічка. Останній Юлія Терлецька створила, щоб долучати до донатів на ЗСУ ще більшу аудиторію!