Кожен із нас знає, що досконалості немає меж. Щоправда, не варто обмежуватися лише фізичною формою. Походи до спортзалу, звичайно ж, додадуть тобі балів у скарбничку, але цілком і повністю покладатися на них не варто. Слід також працювати над своїм характером, а також якостями, які перетворять тебе на справжнього міцного горішка.

Варте уваги Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

Надихнімося героєм 2022 року, Блакитним Тигром, щоб беззаперечно стати новою, значно кращою версією себе. Гарантуємо, ці якості дозволять тобі не лише досягати бажаних результатів, а й завжди бути на вершині Олімпу!

10 якостей Тигра, які варто прокачати у 2022 році

1. Мужність

Новий рік, як і все нове, може викликати у тебе страх. Але не варто ставати його заручником. Тобі потрібно навчитися дистанціюватися від факторів, які можуть зупинити тебе на шляху до досягнення успіху. Тож тут тобі точно потрібно буде прокачати мужність.

Навчися дивитися страху в очі та розуміти, що для тебе немає нічого неможливого. Особливо у тих ситуаціях, коли мовиться про щось незвідане. Зроби перший крок і ти побачиш, що гірше не стало. А вже після цього можеш гордо крокувати назустріч новому життю, яке гарантовано очікує на тебе у 2022 році!


Мужність дозволить не боятися викликів життя / Фото Rana Sawalha

2. Упевненість

Ти можеш бути хоч на всі 100% мужнім, але іноді відсутність упевненості гальмує процес. Тож потрібно навчитися працювати над нею. Якщо у твоєму випадку потрібно змінити образ – зроби це. Пора нарешті навідатися до барбершопу, щоб зробити зачіску, яка дозволить розправити плечі та почуватися значно упевненішим.

Якщо ж ти відчуваєш, що тобі вкрай необхідно попрацювати над своїм тілом, то варто записатися до спортзалу. З кожним візитом ти зауважиш, як твоя сила зростає, а разом з нею – віра в себе та свої сили. Зміг підняти штангу, яка здавалася непідйомною ношею? Тоді перед тобою практично немає нічого неможливого. Затям це!

3. Відчайдушність

Пора нарешті відкрити у собі дух авантюризму. Не варто відсиджуватися десь збоку, поки інші відкривають себе світу та новим можливостям. Стань справжнім героєм, якщо не для себе, то бодай для своєї коханої.

Організуй божевільну подорож у новому році. Купи квитки за кілька днів до вильоту, спакуй речі та відкрий для себе та своєї коханої нову країну. Дозволь собі перестати жити за планом, адже це так нудно. Та й, будемо відвертими, твоя друга половинка високо оцінить той факт, що поруч з нею чоловік, який готовий зірватися з місця у будь-який момент, а не лише слідувати чіткому графіку.


Відправся у 2022 році у божевільну подорож / Фото Philipp Kammerer

4. Сміливість

Ми не маємо сумнівів, що ти й так сміливий. Але варто розуміти, що цю якість потрібно прокачувати щодня. А все тому, що перед нами часто постають усе нові й нові виклики. І деякі з них можуть відверто засмучувати та викликає низку сумнівів як у собі, так і в тому, чим ми займаємося. І саме сміливість дозволить тобі уникнути усі бар'єри, які гарантовано виникатимуть перед тобою.

Глянь у вічі страху та скажи йому, що ти таких на сніданок щодня поїдаєш. Нехай сміливість стане твоїм вірним супутником, який додасть наснагу долати будь-які перешкоди, ставати кращою версією себе.

Якщо ж ти не у стосунках, то саме сміливість дозволить тобі наважитися познайомитися з дівчиною, яка тобі подобається. Повір, це не так уже й страшно. І якщо ви не станете парою, то можете перетворитися на дуже крутих друзів. А це теж безцінно!

5. Грайливість

Але це не означає, що у 2022 році потрібно прокачувати лише серйозні якості. Ти ж пам'ятаєш про те, що усі чоловіки – діти. Тож працювати над грайливістю варто також. З її допомогою можна суттєво полегшити собі життя. Особливо у ті моменти, коли здається, що усе не тримається рук.

Пам'ятай, що тигри – кішки, хоч і значно більші. І вони страшенно люблять бавитися. Ти теж можеш прокачати свого внутрішнього тигра, наприклад, за допомогою вечірніх посиденьок з друзями за настільними іграми або приставкою. Дозволь собі розслаблятися та відпускати напругу, яка з усіх щілин тисне на тебе. Це додасть тобі душевної рівноваги, а також подарує можливість приділяти достатньо часу відпочинку.


Навчися розслаблятися за допомогою відеоігор / Фото JESHOOTS.COM

6. Наполегливість

Нас надихають історії успіху інших. Але ми чомусь зациклюємося часто саме на фінальній точці, а не на шляху до її досягнення. І це дуже велика помилка, адже ми не усвідомлюємо, що за кожною великою перемогою стоїть ціла низка ще більших поразок. Тож ти просто зобов'язаний прокачати свою наполегливість.

Будь, наче мале тигреня, яке незграбно стає на свої лапи. Упав. Піднявся. Знову упав. Знову піднявся. Крок за кроком. І лише так ти зможеш досягнути бажаного результату. Лише твоя наполегливість та цілеспрямованість дозволять стати тим, ким ти хочеш. Тож не дозволяй випробуванням долі зламати тебе або поставити хрест на твоїй мрії!

7. Турботливість

І ми знову повертаємося до якості, яка позитивно вплине на твої стосунки. Варто навчитися нарешті проявляти турботу. І мовиться не про дорогі подарунки або відпочинок на люксових курортах. Усе це, звичайно ж, має право на існування, але цього буде недостатньо.

Ти можеш виробити звичку готувати їй сніданок або приносити каву в ліжко. Переконайся, що вона носить шапку взимку, а також допомагай їй по дому. Нехай твоя друга половинка почуватиметься максимально щасливою, а її життя стане значно легшим. Більшого і не треба.

  • Дрібні прояви турботи окриляють кожну жінку. Тож не потрібно недооцінювати їх.


Спільне готування їжі може розпалити пристрасть / Фото We-Vibe Toys

8. Пристрасть

Якщо твої стосунки тривалі, то потрібно постійно підкидати трохи дрів, щоб пристрасть між вами не згасала. І хоч ти можеш здаватися сильним і неприступним, ти повинен водночас зберігати жар, який іде від тебе, коли вона поруч.

Дивися на неї, неначе кіт на сметану. Нехай твоя кохана почувається бажаною навіть тоді, коли вона носить свій старий улюблений светр і теплі спортивні штани.

Навіть спільне приготування їжі можна перетворити на гаряче побачення на кухні. Тут головне – насолоджуватися один одним. І нехай горить полум'я не лише на плиті, а й між вами!

9. Унікальність

Якщо ти не знав, то у природі не існує тигрів з одинаковими смужками. Це ми бажаємо і тобі. Будь унікальним, а не копією когось. Навіть якщо у тебе є брат-близнюк, ви все одно маєте низку відмінностей. І саме їх варто прокачувати. Залишайся собою та не дозволяй обставинам робити тебе тим, ким ти не є.

  • Твоя унікальність – твоя перевага. Пам'ятай про це, якщо хочеш досягнути успіху у тому, за що ти взявся!


Будь собою, адже ти – унікальний / Фото Brooke Cagle

10. Лідерство

Ну куди ж без лідерства, га? Його ми теж рекомендуємо прокачати у 2022 році. І не лише для того, щоб стати крутим бізнесменом. Ця риса дозволить тобі не боятися бути першопрохідцем у всьому. Як ти вже зрозумів, ця характеристика містить у собі трохи і від упевненості, і від сміливості, і від унікальності, і від наполегливості.

Стань лідером передовсім для себе. Це дозволить тобі почуватися значно краще, а також не боятися жодних викликів, які можуть з'явитися на твоєму життєвому шляху. А все тому, що ти станеш провідником, який дозволить їх оминути та досягнути бажаних результатів!

Це цікаво Що подарувати друзям на Новий рік: 7 крутих ідей для кожного

Нехай 2022 рік стане роком позитивних змін. Ставай кращою версією себе, працюй над собою, а також пам'ятай про те, що лише сміливі мають щастя!