Свій нещодавній ролик на ютубі лікар Майк Варшавскі вирішив присвятити 30-річчю виходу стрічки "Сам удома". Нагадаємо, що його прем'єра відбулася 10 листопада у Чикаго, а 25 грудня комедію для усієї сім'ї показали на FOX. Варшавскі не був би собою, якби не пройшовся по травмах, які отримали герої у фільмі. Нумо дивитися на Men 24, що вразило експерта!

Це цікаво "Сам удома" чи новинки 2020 року: IMDb назвав найкращі різдвяні фільми

Лікар Майк Варшавскі став справжньою зіркою. Воно й не дивно, адже його зовнішність та харизматичність буквально притягують. Але більшість прихильників на ютубі з'явилося після того, як він почав знімати огляди на травми та медичні сцени з популярних фільмів і серіалів. Тож не дивно, що на нього уже підписалися понад 6,5 мільйона користувачів мережі.

Цього разу Майк Варшавскі вирішив присвятити ролик одному з найулюбленіших різдвяних фільмів мільйонів. Мовиться про стрічку "Сам удома".

Я знаю, що це фільм, але, з усім тим, я намагаюся критикувати медичну точність,
– зазначив він у ролику.

Цим лікар хотів нагадати про те, що більшість травм, отриманих зловмисниками у стрічці "Сам удома", – часто не такі вже й кумедні, як нам показують.

Варте уваги "Сам удома": якби Кевін МакКаллістер залишився удвох з котом – кумедна пародія

Лікар Майк пояснює, що більшість травм, які ми бачимо у фільмі, – чиста магія кіно. У реальному житті наслідки були б значно серйознішими, вибиваючи поганців з гри на кілька тижнів, щоб лікуватися після падінь, опіків й інших травм. Були й такі ситуації, після яких лиходії могли б просто не вижити.

Цегла з четвертого поверху, якою б вона не була, в голову – ти не встанеш з цього місця. Якщо вона влучає, особливо під кутом, це смерть. По-перше, хороший приціл. Але це смерть,
– зауважив він.

Читай також 7 небанальних новорічних фільмів, про які ти не чув

Дивися ролик до кінця, щоб побачити, скільки травм пережила команда "Сам удома". Воно того варте. А ще ми рекомендуємо підписатися на лікаря Майка Варшавскі. Дивися його ролики та прокачуй свою англійську. Проводь час весело та корисно!