До твоєї уваги 5 порад, які допоможуть влаштувати спекотну ніч на День закоханих. Нехай вони посприяють тому, щоб ваше побачення принесло максимум задоволення.

Варте уваги Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

1. Правильний настрій і атмосфера

Потурбуйся про те, щоб ваша зустріч була приємною та затишною. В оселі має бути прибрано, нехай звучить хороша та гарна музика, а світло буде приглушене. Можна також запалити свічки, але постав їх так, щоб нічого не спалахнуло у моменті, коли ви віддаєтеся пристрасті. Нехай атмосфера навколо надихає вас на гарячу та спокусливу зустріч.

Влаштуй романтичну атмосферу на День святого Валентина
Потурбуйся про романтичну атмосферу / Фото freepik

2. Подаруй їй фантастичну прелюдію

Зав'яжи їй очі стрічкою та подаруй їй тактильні відчуття. Проводь подушечками пальців по її тілу, роби кругові рухи навколо місць, дотики до яких, доводять її до межі збудження. Можеш використовувати також пір'їни, лід або подих.

Прелюдія має важливе значення під час сексу
Потурбуйся про фантастичну прелюдію / Фото gpointstudio

3. Зроби чуттєвий масаж

Немає кращого способу проявити любов до партнера, ніж чуттєвий масаж. Якщо ти сподіваєшся масажувати інтимні місця партнерки, обов'язково обери універсальний масажер, який не викликає подразнень.

Чуттєвий масаж подарує задоволення жінці
Зроби їй чуттєвий масаж / Фото freepik

4. Спробуйте секс під душем

Спільне намилювання – ідеальний спосіб завершити День святого Валентина. Оскільки вода може висушити ваші інтимні місця, розумно буде нанести лубрикант на латексній основі, який буде триматися так само довго, як і ти.

Секс у душі подарує задоволення
Варто спробувати секс під душем / Фото We-Vibe Toys

5. Рольова гра

Зберігайте щось нове і захоплююче, прикидаючись кимось новим! Рольові ігри дозволяють парам експериментувати з деякими своїми найпотаємнішими фантазіями, додаючи елемент грайливості в спальню. Рольові ігри дають тобі можливість реалізувати свої найпотаємніші бажання, одночасно отримуючи певне уявлення про те, чого прагне твій партнер.

Рольові ігри подарують нові відчуття
Варто спробувати також рольову гру / Фото freepik.diller

Читай також Побудуйте щасливі та тривалі стосунки з допомогою цих 8 обов'язкових кроків

Найважливіший пункт у всьому цьому – почуття. Пам'ятай про те, що їх потрібно демонструвати. Нехай твоя партнерка відчуває себе бажаною, коханою та тією єдиною, з котрою ти прагнеш розділити цю ніч задоволення.