Men 24 услід за Чемберсом перекаже ті 5 "подушчаних розкладок", на які звернув увагу психолог. І, звісно, те, що вони означають.

До теми Лікар поділився безвідмовними секретами, які дозволяють покращити свій сон

Ідеальна класика

Класичне положення подушок для спання (це коли вони лежать вгорі ліжка, рівненько та одна біля одної), цілковитий порядок на ліжку, а ще й декоративні подушки збоку – про що це може свідчити?

  • Лі Чемберс каже, що саме таким є ліжко надійного та стабільного чоловіка з добре розвиненим відчуттям моралі та прихильністю до традицій.

Усе, начебто, звучить чудово. Та є одне але: від таких чоловіків навряд чи варто очікувати свіжих та цікавих ідей. Та й загалом уява у них далеко не на першому місці серед чеснот.


Та навіть якщо на ліжку – порядок, можна виходити за межі зони комфорту / Фото unsplash

Упорядкованість за розміром

Розкладені симетрично подушки, впорядковані за розміром (наприклад, 2 великі в центрі й по 1 маленькій з боків) – що за чоловік на такому ліжку спить?

  • Виявляється, за таких обставин полюбляють відпочивати чоловіки врівноважені та відповідальні. Їм подобається проводити в усьому чіткі межі.

А ще вони прагнуть рухатися від маленьких подушок до великих – образно кажучи, прагнуть прогресу та розвитку (як соціального, так і кар'єрного).


Хочеш показати, що відповідальний – розклади подушки симетрично / Фото unsplash

Завжди на чільному місці

Це коли подушку вдень кладуть на чільне місце на ліжку, а вночі – будь-як, тільки б було зручно. І в цьому немає нічого поганого. Просто, чоловіки, які так роблять – вони люблять ритуали, звички.

  • Такі чоловіки зазвичай уважні до деталей, дуже часто – хороші аналітики, хоча й не позбавлені схильності мислити стереотипами.

Чемберс зауважив, що такий тип мислення формується ще в дитинстві. А стимулюють його виникнення надмірна тривожність і вимогливість до себе.


Немає нічого поганого в любові до ритуалів, але от від стереотипів варто позбутися / Фото unsplash

Комбінація стилів

Якщо розташування подушок у твоїй спальні не потрапляє у жоден з вищеописаних стилів – не переймайся. Вочевидь, тобі зручно комбінувати різні стилі. Що це означає?

  • "Завжди є той, хто не піде второваною стежкою. Це творчі люди, які люблять різноманітність. А подекуди й хаос", – так відповів на це питання Чемберс.

А ще такі чоловіки щедрі від природи, і – найменш пунктуальні.


Не турбуєшся про подушки – не турбуйся й далі, краще стеж за часом / Фото unsplash

Хаос

Не можна й не згадати про, мабуть, найпоширенішу розкладку подушок – хаотичну. Це коли людина взагалі не поправляє подушки з ранку, і не переймається, як покласти їх увечері.

  • Зазвичай так роблять, коли проспали. А ще – це ознака чоловіків, які люблять простоту, є мінімалістами й не піддаються впливам тенденцій або моди.

Є мінус і в таких чоловіків: дуже часто вони цікавляться у житті тільки двома – трьома темами, а до всього іншого їм байдуже.


Коли подушки лежать будь-як та будь-де – це не біда, а от вузький кругозір – цілком / Фото unsplash

Зверни увагу Що роблять успішні люди перед сном: 10 важливих звичок