Як ми вже знаємо, дослідження в інтернеті серед півмільйона людей показали певний зв'язок між сексуальними вподобаннями та астрологією. Сьогодні на Men 24 ти можеш прочитати, що найбільше подобається повітряним знакам Зодіаку.

До теми Загравання з сідницями, брудні розмови й інтриги: що найбільше збуджує водяні знаки Зодіаку

Сексуальність і знаки повітря: що їх найбільше збуджує

  • БЛИЗНЮКИ. Сексуальний м'язистий пожежник і домінантна приваблива жінка? Так, цілком. Близнюки називають сапіосексуальність (сексуальний потяг до людини з високим IQ) і рольові ігри основними факторами, що їх збуджують. Близнюками керує Меркурій, планета розуму та спілкування, тож вони допитливі та дуже вербальні. Розум – це сексуально, а нудьга для них – вирок.
  • ТЕРЕЗИ. Найбільше Терезів збуджують готелі, підглядання, вишукані побачення і ноги (на межі фетиша). Терезами керує Венера, планета естетики, дорогих тканин і життя не по кишені, тому цей знак віддає перевагу побаченням, орієнтованим на мистецтво. Щоб відчути себе справжніми, Терези потребують присутності когось поруч. У сфері сексуальності ця потреба проявляється також і в бажанні, щоб на них дивилися, адже так Терези відчувають себе повністю збудженими.
  • ВОДОЛІЙ. Водолії назвали покусування, татуювання і пірсинг, також FWB ("дружба з перевагами" – friends with benefits), сапіосексуальність і ночівлі з сексуальним підтекстом найбільшим збудженням для себе. Мозковий повітряний знак, Водолій керує ХІ домом і надає перевагу авангарду над буденністю, тож їхній список бажань відбиває ці якості. Вони шукають випадкової зустрічі з розумною людиною, яка кусається.