Відразу ж обмовимося, що це лише поради. Перебирати шафу та бездумно викидати одяг не варто. Натомість слід одягнути його ще раз і зрозуміти, чи личить він тобі, і чи впевнено ти себе почуваєш у ньому.

Читайте також Спостерігай, ризикуй, виділяйся: 4 правила Гарварду, як стильно одягатися в офіс

Який одяг не варто носити після 30

Надто вузькі джинси

Пора нарешті дати трішки свободи своєму тілу. Годі мордувати ноги та пах надто тісними джинсами.

  • По-перше, це не надто позитивно впливає на твою репродуктивну функцію.
  • По-друге, такі джинси просто вже не в моді.

Віддай перевагу звичайним класичним джинсам. Їх у твоєму гардеробі має бути щонайменше кілька пар: темно-сині, блакитні та чорні. Їхня базовість дозволить поєднувати такі джинси практично з будь-чим, тож у тебе не буде переживань, пов'язаних з тим, у чому вийти з дому.


Віддай перевагу вільнішому крою джинсів замість надто вузьких / Фото Cristofer Maximilian​

Старі шорти

Годі тримати у шафі ці старі широчезні шорти. Ясна річ, що у тебе збереглися певні сентиментальні спогади, пов'язані з ними. У них ти і на фестивалях відпочивав, і з друзями гори підкорював. Але будьмо відвертими, їх зараз ти більше не одягнеш. Тоді навіщо займати місце у шафі тим, що тобі більше не потрібне?

Футболки з дурнуватими написами

Для уточнення зауважимо, що мовиться не про меми або актуальні вирази, які зараз всі обговорюють. Ми у цьому пункті згадаємо футболки з написами, які були модними ще у 2000-х. Гарантуємо, що у твоєму гардеробі одна – дві такі завалялися. Пора їх позбуватися. Максимум, який ти можеш собі дозволити, – носити їх по дому.

Спідня білизна з малюнками

Як за лічені миттєвості позбавити жінку збудження? Для цього достатньо постати перед нею у боксерах з мультяшним принтом. Повір, вона не хоче бачити у своєму ліжку дитину. Тож пора нарешті віддавати перевагу однотонному спідньому або бодай з нейтральним принтом.


У твоєму гардеробі має бути однотонна спідня білизна / Фото Jorge Brito

Куртки з шипами

Це ще один тренд з 2000-х, якого варто позбуватися. Мати у своєму гардеробі косуху – круто. Це той формат вбрання, який завжди буде актуальним. А от усілякі шкіряні куртки з шипами та іншими доопрацюваннями слід забути. Такий одяг уже матиме недоречний вигляд, якщо його носитиме той, кому за 30.

Наостанок ще раз наголошуємо, що все індивідуально. Але якщо ти відчув, що тебе ніхто не сприймає серйозно, а ти цього хочеш, то можеш почати з гардероба. Внеси в нього кілька коректив, щоб ніхто не вважав тебе підлітком, який заледве закінчив школу.