Наука стверджує, що правильний сніданок може допомогти тобі мати більше енергії протягом дня, краще концентруватися або підвищити продуктивність на роботі. Ба більше, експерти з довголіття виявили, що сніданок може трохи сповільнити процес старіння.

Дивися також Шлях до смакових відчуттів: рецепт вишуканого коктейлю 20th Century

Експерт Волтер Лонго поділився кількома порадами щодо створення ідеального сніданку для збільшення тривалості життя. І щоб дожити до 90 у доброму стані, адже ніхто не хоче додавати собі років, якщо вони не принесуть користі.

Що потрібно їсти на сніданок, щоб збільшити тривалість життя

Лонго дав 3 дуже прості поради. А саме, більше ходити пішки, адже фізична активність – це найважливіше, а також час від часу влаштовувати собі періоди голодування. А ще він радить починати день правильно, з повноцінного сніданку, який забезпечить людину достатньою кількістю необхідних поживних речовин.

Поради для довголіття
Є три дуже прості поради, як зробити сніданок ідеальним / Фото freepik

Бери різні групи продуктів

  • Снідати потрібно обов'язково, і мовиться не просто про те, щоб з'їсти щось швидке і бездумне, а про те, щоб додати фрукти, горіхи, цільні зерна і корисні жири (наприклад, з арахісового або мигдалевого масла), оскільки це гарантує, що ти отримаєш якнайбільше вітамінів, мінералів і клітковини.

Їж те, що тобі подобається

  • Їжа не повинна бути тортурами, тому шукай продукти, які тобі подобаються і приносять задоволення. Ідея не в тому, щоб змушувати себе їсти те, що не робить тебе щасливим, а в тому, щоб визначити, що тобі подобається, і спробувати створити здорову версію цього, дотримуючись першого правила про включення різних груп продуктів.

Комбінуй та змінюй

  • Ще одним важливим моментом є можливість робити корективи, щоб отримати більше поживних речовин, але не жертвуючи тим, що тобі подобається. Лонго, наприклад, додає пакетик зеленого чаю до свого чорного чаю, щоб отримати смак, який він любить від чорного чаю, і водночас – користь від зеленого.