У своєму новому відео Браян Шоу вирішив піти значно далі. Він і його дружина Кері відвідують свій перший в історії балетний клас. І це треба бачити!

Варте уваги Краще один раз побачити: Nemiroff запустив сміливу кампанію, присвячену барній культурі

"Я дивився "Качаючи залізо", і виявив, що Арнольд Шварценеггер ходив на уроки балету. Тож я йду по його стопах", – каже він.

Браян Шоу вирішив зайнятися балетом

Перша перешкода для силача зростом 203 сантиметри – просто втиснутися в пару балетних пуантів. Інструктор зміг знайти єдину пару 53 розміру. Але наш герой швидко розуміє, що пуанти – не його, тож залишається у шкарпетках, щоб виконати розминку.

Потім, після проходження інших базових прийомів балету, Шоу виявляє, що його параметри – ще одна перешкода. У нього немає потрібної рухливості або гнучкості, щоб зайняти певні позиції. Деякі стрибкові маневри також складні, адже не так уже й просто "літати" паркетом, коли ти важиш 192 кілограми.

Однак інші елементи класу вдаються нашому героєві значно краще. Наприклад, Шоу використовує свої таланти силача, щоб, здавалося б, без особливих зусиль підняти свого партнера по танцях. А ще до кінця уроку він досить добре розігрівся, щоб витримати розтяжку.

Дивися на відео, як Браян Шоу займався балетом:

Будемо відвертими, Браян Шоу викликає непідробний захват. Він настільки легко кидає собі божевільні виклики та не боїться виходити з зони комфорту, що просто вражає. Нам уже складно уявити, яким же буде наступний челендж стронгмена.

А ще недавно Стронгмен Браян Шоу проміняв штангу на Chevy Camaro у становій тязі: відео божевільного виклику