До твоєї уваги 5 простих і ефективних технік поцілунків. Вони не лише зведуть з розуму твою кохану, а й подарують незабутнє задоволення вам обом. Тож гайда цілуватися!

Варте уваги Національний день журавлини: круті коктейлі, на які надихнула ця ягода

1. Повторюй її рухи

Якщо у вас обох різні техніки поцілунків, щоб уникнути конфлікту та добре провести час, дозволь їй спочатку поцілувати тебе. Після цього повтори те, що щойно пережив. Роби те, що робить вона, і насолоджуйся. Наступного разу, коли ти ініціюєш поцілунок, роби те, що подобається тобі. І є дуже високі шанси, що вона спробує повторити твій стиль.

  • Ця порада особливо актуальна для тих пар, які лише почали свої стосунки. Так ви зможете краще пізнати один одного.


Спробуй повторити те, що подобається їй / Фото Dainis Graveris

2. Цілуй її, коли вона лежить

Надзвичайно романтичним вважається поцілунок лежачи. Але у цьому випадку ми не говоримо про звичайний варіант, коли ваші обличчя одне біля одного. Нехай твоя партнерка ляже головою тобі на коліна, а ти нахилишся до неї. Повір, від такого варіанту поцілунку не відмовиться жодна.

  • Ба більше, часто такі поцілунки можна побачити у романтичних стрічках. Тож, будь упевнений, твоя дівчина уже не раз уявляла себе на місці головної героїні. Головне, щоб у її мріях був таки ти, а не Ченнінг Татум.

3. Не забувай про її шию

Для жінок, як і для чоловіків – шия надзвичайно ерогенна зона. Тож потрібно не забувати про неї, якщо ти хочеш подарувати їй незабутнє задоволення. Головне – потурбуватися про те, щоб твоя триденна щетина не надто подразнювала її шкіру у цій зоні. Вона, якщо ти не знав, надзвичайно ніжна.

  • Можеш трішки поекспериментувати з вакуумом або покусуванням. Але будь обережним, щоб не залишити безліч слідів на її шиї.

4. Французький поцілунок в дії

Французький поцілунок надзвичайно пристрасний. Але тут є важливий момент, який чомусь активно ігнорують: його потрібно робити повільно. Дражни її, масуй її губи своїм язиком. Нехай вона буквально палає від бажання.

  • І хоч французький поцілунок вважається доволі вологим, потурбуйся про те, щоб не затопити сусідів знизу. Домовилися?


Будь пристрасним, але не намагайся її з'їсти / Фото Vince Fleming

5. Торкайся шкіри її голови

Ще один надзвичайно важливий момент під час поцілунків – дотики. Проводь руками по її волоссі, торкайся шкіри голови. Помасажуй її голову, а не просто тримайся за неї. Пам'ятай, що шкіра на ній також надзвичайно чутлива.

  • Натомість краще відмовитися від тягання своєї партнерки за волосся. Пора нарешті позбутися кліше, якими буквально кишать еротичні фільми. Повір, це подобається дуже невеликому відсотку жінок.

Це цікаво Поза "Ложки": чому корисно використовувати її не лише під час сексу, а й для сну

Наостанок нагадаємо про те, що поцілунки, як і секс, повинні приносити вам обом задоволення. Тож зверни увагу на її реакції. Це дозволить тобі зрозуміти, що ти робиш правильно, а що – не зовсім.