Обидві лінійки преміум-класу, Nemiroff De Luxe та Nemiroff The Inked Collection, отримали високі оцінки, в тому числі Nemiroff De Luxe, Nemiroff De Luxe Honey Pepper, Nemiroff De Luxe Rested in Barrel, The Inked Collection Bold Orange, The Inked Collection Burning Pear та The Inked Collection Wild Cranberry.

За словами генерального директора компанії Beverage Trade Network Сіда Пателя: "Ідея конкурсу Bartender Spirits Awards полягає в тому, щоб призначити кращих суддів для оцінки кращих спиртних напоїв в закладах для споживачів. Ми залишилися дуже задоволені якістю та смаками спиртних напоїв, які отримали в цьому році".

Читайте також
Гордий бути українським: як наш бренд, сміливо та зі смаком, підкорив світ

Щоб отримати медалі, горілка Nemiroff повинна була здобути високі бали в усіх аспектах суддівства: змішуваність, баланс і універсальність, смак, відчуття в роті та післясмак, упаковка і ціна. Представниками та журі конкурсу є бармени – справжні інфлюенсери в індустрії, пристрасть і смаки яких визначають напрямок для споживача, особливо через їх рекомендації щодо вина, пива або спиртних напоїв. Створення нових напоїв та коктейлів часто визначається смаками барменів і їх сприйняттям поточних тенденцій.


Журі високо оцінили обидві лінійки преміум-класу від Nemiroff

Ми дуже раді результатам Nemiroff на Bartenders Spirits Awards, адже всі 6 продуктів преміум лінійок отримали найвищі бали від журі, – сказав Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. – Це ще раз підтверджує, що ми виробляємо такі види міцних спиртних напоїв, які насправді хочуть купувати й ними насолоджуватися.

Що таке премія Bartender Spirits Awards?

Bartender Spirits Awards відзначає спиртні напої, які повинні стати доповненням до асортименту бару. Мета конкурсу спиртних напоїв – надати незалежні й чесні огляди для брендів, які бажають вийти на ринок США. Організатором заходу є Beverage Trade Network, провідна онлайн-платформа, присвячена об'єднанню світової індустрії напоїв. Платформа BTN допомагає професіоналам в області напоїв спілкуватися з колегами та розуміти глобальний бізнес-ландшафт, що призводить до загального зростання індустрії напоїв. Beverage Trade Network також проводить інші заходи, такі як виставки IBWSS (Лондон, Шанхай і Сан-Франциско), а також USA Trade Tastings, London Competitions (Wine, Beer & Spirits), рейтинги США (Beer & Spirits) і 14 інших заходів з всього світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте: https://bartenderspiritsawards.com/en/