Потужним комплексом вправ поділився фітнес-тренер Марко Хіменес у своєму інстаграмі. Особливість цього тренування полягає в тому, що виконувати його можна як у спортзалі, так і просто неба. Ідеальний варіант, наприклад, під час відпустки або відрядження.

Варте уваги Забули про нейтральність: чому зростає популярність преміум-алкоголю

Нагадуємо, що надзвичайно важливо зробити розминку перед будь-яким тренуванням. Це дозволить не лише розігріти м'язи, а й уникнути травматизму. Останнє дуже важливе, якщо ти хочеш робити впевнені та послідовні кроки до побудови тіла своєї мрії!

Як накачати сталевий прес і міцну спину

1. Підйом ніг у висі

  • Задача: виконати 4 підходи по 12 контрольованих повторень

2. Вітряки

  • Задача: виконати 4 підходи по 10 повторень

3. Присідання на лаві

  • Задача: виконати 4 підходи по 12 повторень

4. Скручування на велосипеді

  • Задача: виконати 4 підходи по 15 повторень

5. Присідання з гантелями

  • Задача: виконати 4 підходи по 12 повторень.

Виконуючи підйоми ніг у висі, контролюйте свої ноги на шляху вниз. Ідіть повільно та контрольовано. Не дозволяйте їм упасти. Слідкуйте за тим, щоб у вашому корі завжди була напруга. Якщо підйоми ніг у висі надто складні, почніть з підйому лише колін і рухайтеся вгору,
– рекомендує тренер.

Дивися на відео, як правильно виконувати вправи:

Цей комплекс вправ можна використовувати як суперсет, так й додати до своєї звичної тренувальної рутини. Це дозволить тобі не лише достатньо часу приділяти роботі над власним тілом, а й урізноманітнити її.

Тобі сподобається Як накачати сталеві біцепси за допомогою усього трьох вправ

Спробуй і ти виконати це тренування. Не лінуйся ставати щодня кращою версією себе вчорашнього. Гарантуємо, результати не змусять на тебе довго чекати.

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео:

Текст публікації Марко Хіменеса

Моя нинішня програма для преса і спини

Натисніть кнопку "Зберегти" і вперед! Виконуючи підйоми ніг у висі, контролюйте свої ноги на шляху вниз. Ідіть повільно та контрольовано. Не дозволяйте їм упасти. Слідкуйте за тим, щоб у вашому корі завжди була напруга. Якщо підйоми ніг у висі надто складні, почніть з підйому лише колін і рухайтеся вгору.

1. Підйом ніг у висі (4х12)
2. Вітряки (4x10)
3. Присідання на лаві (4x12)
4. Скручування на велосипеді (4x15)
5. Присідання з гантелями (4х12)