Пропонуємо тобі кілька фраз, які можуть змінити ваші стосунки з партнеркою на краще. Використовуй їх, щоб клімат у парі завжди був теплим, а емоційний зв'язок – міцним.

Варте уваги Ідеальний, щоб зустріти Новий рік: рецепт святкового коктейлю Sparkle Cocktail

"Як справи?"

Коли ти запитуєш про це, не приховуй своїх почуттів і уважно слухай, що тобі скаже кохана. Тобі не обов'язково завжди говорити щось у відповідь, однак, що дійсно важливо – це те, що ти присутній у моменті й активно слухаєш іншу людину, що дозволить їй відчути, що її почули і зрозуміли.

"Розкажи мені про свій день".

Знову ж таки, коли ти говориш це, дуже важливо слухати партнерку і бути присутнім у моменті. Це продемонструє, що ти дійсно щиро зацікавлений дізнатися, яким був її день.


Попроси її розповісти про свій день / Фото freepik

"Ти для мене особлива".

Це ще один спосіб сказати, що твоя партнерка важлива для тебе і ти її любиш.

"Ти робиш дивовижну роботу з..."

Через зайнятість, яку ми всі маємо, на жаль, ми часто сприймаємо наших партнерів як належне. Тому знайди хвилинку, щоб зупинитися і подякувати своїй партнерці за її зусилля. Це неодмінно зробить її щасливою.

"Це нормально, якщо у нас різні думки, мені все одно важлива твоя думка"

Це допоможе вам чітко і відкрито спілкуватися з партнеркою під час конфлікту. Це твердження також дасть їй відчути, що її бачать і чують, навіть якщо ти часом не погоджуєшся.

"Я люблю в тобі те, що..."

Активна оцінка твоєї партнерки сприяє створенню позитивних і люблячих стосунків. Роби це частіше.


Нагадуй їй про те, що любиш у ній / Фото ArthurHidden

"Я на відстані одного дзвінка"

Якщо ти трохи заклопотаний роботою і не проводиш достатньо часу з коханою, промовляючи цю фразу, твоя партнерка відчує, що ви близькі.

"Немає жодної проблеми, про яку ми не могли б поговорити і вирішити між собою"

Це твердження є мовчазним запевненням для твоєї партнерки, що в ті дні, коли ви сваритеся, ти все ще кохаєш її. Вона також говорить про те, що відкрите спілкування та щирі зусилля, спрямовані на розв'язання проблем, можуть допомогти вам обом разом пережити погані часи.

Читай також Як відновити сексуальний потяг у стосунках, якщо ви разом багато років

Комунікація у стосунках надзвичайно важлива. Тому варто присвячувати їй достатньо уваги. А використання цих фраз допоможе підтримувати теплий клімат у вашій парі.