Ассель Свід кинув собі черговий виклик: провести день за їжею, як колишній чемпіон з боксу у суперважкій вазі Деонтей Вайлдер. Зауважимо, що його раціон містить понад 3 600 калорій, розподілених на п'ять прийомів.

Варте уваги Червоний чи синій: Nemiroff створила авторські коктейлі до повернення Матриці

Блогер спробував дієту Деонтея Вайлдера

На сніданок Свід з'їдає млинці, омлет з трьох яєць й одну курячу ковбасу. Він пояснює це тим, що подібні білкові страви, як правило, допомагають Вайлдеру, який, за його словами, має "дитячий шлунок", утримувати вагу. Потім у боксера два обіди: обсмажена куряча грудка та паста в соусі Альфредо з часниковим хлібом і бутерброд з шинкою і сиром з двома яйцями, звареними накруто.

Дивися на відео, як Ассель Свід тестує дієту Деонтея Вайлдера:

На вечерю Свід готує смажену в аерогрилі картоплю та картопляне пюре зі стейком і зеленою квасолею. Цей прийом іде перед тренуванням.

"Деонтей Вайлдер, мені подобається твоя голова, дитинко. Ці страви є епічними", – каже жартома він.

П'ятий прийом їжі – стейк на кісточці, жовтий кабачок і ще картопля, смажена в аерогрилі, а також стручкова квасоля.

Чесно кажучи, це ідеальна тарілка, якщо ви заміните T-подібну кістку (різновид стейка) на нежирне м'ясо. Це буде тонна обсягу, це додасть багато їжі у ваш раціон, не додаючи зайвих калорій,
– підкреслює Свід.

Наприкінці дня Свід спожив 3 629 калорій, що на 1 000 калорій більше за свій звичний режим споживання. А сам раціон боксера містить:

  • 262 грами вуглеводів
  • 172 грами жиру
  • 275 грамів білка

Тобі сподобається Блогер схуднув за допомогою стрибків зі скакалкою: шокуюча трансформація

На думку нашого героя, хоч ця дієта і доволі специфічна, вона ще й дуже збалансована. З її допомогою можна не лише підтримувати вагу чималенькому Деонтею Вайлдеру, а й дотримуватися балансу між усіма необхідними мікро- та макроелементами.

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео: