Запам'ятай раз і назавжди, що стосунки не будуються лише на сексі. Для їхнього щасливого та повноцінного функціонування необхідно ще кілька важливих факторів. І саме на них ми загостримо нашу увагу!

Варте уваги Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

5 звичок щасливих пар

1. Вони тримаються за руки

Це надзвичайно простий та інтимний акт, який підкреслює почуття близькості. І хоч це не настільки ефектно виглядає, як пожирання один одного на лавці, але це значно важливіше. Ба більше, коли ви тримаєтеся за руки, ви показуєте іншим, що ви разом. І що саме ця дівчина вкрала твоє серце.


Це підкреслює почуття близькості між партнерами / Фото Brooke Cagle

2. Вони спілкуються

Це неможливо переоцінити. А все тому, що спілкування – кисень для стосунків. Тож ти повинен знаходити можливість говорити зі своєю дівчиною. Усе для того, щоб між вами не було якихось недомовок, які стануть з часом причиною конфліктних ситуацій.

3. Діляться своїми почуттями

Якщо тримати свої почуття при собі, твоя партнерка не дізнається, наскільки сильно ти її кохаєш. Тож ти повинен їй це сказати. Прояви почуття. Це можуть бути як дії, так і просто слова. Допомагай їй, коли вона потребує цього, або підбадьорюй у ситуаціях, коли вона готова здатися.


Не соромся говорити їй про свої почуття / Фото Candice Picard

4. Висловлюють вдячність

Партнери часто забувають висловлювати один одному вдячність, коли це треба зробити. Прийняття одне одного як належне призведе до сварок та подальшого руйнування стосунків. Та й від простого "дякую" тобі язик не відсохне, а їй точно буде приємніше, адже ти оцінив її старання.

5. Займаються справами разом

Практикуйтесь у спільних заняттях, щоб ви удвох могли проводити якомога більше часу. Це здоровий спосіб відновити зв'язок із партнеркою, якщо у вас часто не вистачає часу, щоб просто побути удвох. Ви можете, наприклад, зайнятися спільним хобі або переглянути улюблений фільм. Це прості, але реальні способи збільшити кількість часу, проведеного удвох.


Спільне готування їжі зближує партнерів / Фото Soroush Karimi

Це цікаво Як освідчитися дівчині в коханні: кілька дієвих способів

Візьми на озброєння ці звички щасливих пар. Їх ми рекомендуємо прокачувати, щоб ваші стосунки були не лише міцними, а й дарували радість та приємні емоції щодня.