З огляду на це, ніколи не завадить знати, що робить когось другом, на якого кожен може розраховувати. Ми розповімо далі, як перевірити, чи можна вважати тебе хорошим другом.

Читай також Просто додай пармезан: у мережі завірусилася свіжа версія популярного Espresso Martini

На щастя, існують ознаки, які вказують на те, яким другом ти є. Можливо, ти і так усе виконуєш. А, можливо, дізнаєшся, чого тобі завжди бракували.

Хай там як, слід чітко усвідомити одне: це не означає, що наявність усіх цих ознак робить тебе магнітом для людей. Пам'ятай, що ти можеш 100500 разів бути найкращим другом, але з часом ваші дороги можуть розійтися. З часом у твоєму житті можуть знайтися люди, які стануть ціннішими та дорожчими.

Як бути хорошим другом

За словами психотерапевтки Кейті Гілліс, ключем до всього є час, увага та те, як ми змушуємо інших почуватися поруч з нами. Отже, що ти повинен робити:

  • виявляти емпатію, повагу та завжди бути добрим;
  • просити вибачення, коли ти не правий;
  • проводити час, особисто або за допомогою повідомлень;
  • давати відчуття безпеки, і що вони можуть бути самими собою;
  • покажи їм, що вони можуть розраховувати на тебе, коли ти їм потрібен.


Біля хорошого друга безпечно та спокійно / Фото lookstudio

Це все те, що ти, ймовірно, очікуєш від свого найкращого друга. Хтось, кого ти знаєш, підтримає тебе, коли тобі це потрібно, з ким ти можеш бути таким, яким ти є, хто добрий до тебе, чуйний, хто відповідає на повідомлення та не змушує почуватися проігнорованим.

Варте уваги Дружити з цими знаками Зодіаку – одне задоволення: перевір, чи ти серед них

Тепер лови питання для самоперевірки: Чи я такий зі своїми друзями? Чи вони такі зі мною? Якщо відповіді "Так", то ми можемо лиш привітати тебе. Тобі таки вдалося знайти хороших людей поруч і стати надійним другом для когось.