Чоловікам із таким силуетом важливо підбирати одяг, який підкреслює природні дані, зберігаючи при цьому візуально приємні пропорції. Як це робити – маємо кілька порад.

Дивися також До неможливості просто та дуже смачно: рецепт смачного коктейлю для крутих вихідних

Сорочки та піджаки на широкі плечі

Скажімо, у виборі сорочок і піджаків слід шукати одяг, який правильно облягає плечі й груди. Цього легко досягти: зроби тест на руку, який передбачає витягування кінцівок вперед під час примірки.

  • Також уникай занадто тісних сорочок, оскільки вони можуть надмірно підкреслити плечі, створюючи диспропорцію з рештою тіла. Тому обирай крій, який залишає тобі достатньо місця, але не скидається на надто мішкуватий на талії. Структуровані піджаки з ледь помітними підплічниками також можуть стати чудовим варіантом для візуального балансу.
  • Для ідеальної посадки й пропорційності силуету вибирай сорочки з комірами, які допомагають пом'якшити лінію плечей. Розстебнуті комірці або італійські комірці допоможуть створити відчуття повноти в грудях і зменшити акцент на плечах. Уникай дуже вузьких або високих комірців, оскільки вони можуть зробити плечі ще більш рельєфними.

Стиль
Якщо одягатися правильно, широкі плечі будуть сильною твоєю стороною / Фото user18526052@freepik

Штани та джемпери

  • Щоб збалансувати верхню частину тіла, також важливо звернути увагу на штани, які ти обираєш. Бери штани прямого або злегка приталеного крою, а не облягаючі. Це допоможе створити візуально гармонійну лінію між плечима і ногами.
  • Щодо джемперів і світшотів, шукай не надто обтягуючі й не надто мішкуваті. Відмінним варіантом можуть стати джемпери з V-подібним вирізом, оскільки вони привертають увагу до центру грудей і створюють відчуття рівноваги. Уникай джемперів з водолазкою, вони можуть надміру підкреслити широкі плечі.

Принти та кольори

  • Принти та кольори також відіграють важливу роль у візуальному збалансуванні фігури. Для широких плечей обирай горизонтальні або дрібні принти, які можуть відвернути увагу від плечей. Темні кольори зверху можуть допомогти зменшити відчуття ширини.
  • Поєднуй сорочку темного тону зі світлими штанами, щоб створити поділ між верхньою і нижньою частиною тіла. Наприклад, темно-синя сорочка більш ніж ідеально підійде до штанів кольору хакі або кремового.

Аксесуари та взуття

  • Аксесуари та взуття також можуть впливати на те, як сприймається твоя фігура. Обирай ремені, які стягують талію і додають силуету чіткості. Пам'ятай, що важливий баланс. Слідкуй за цим, і тобі буде не так важко мати вигляд на всі сто.
  • Що стосується взуття – якщо воно додає висоти, хоч це може здатися тобі парадоксальним, то дозволить візуально збалансувати плечі та тримати рівновагу.