Топовий барбер Тарас Кобзар назвав 4 помилки, яких припускають чоловіки під час миття голови. Ніколи так не роби, якщо хочеш, щоб твоя грива, а також шкіра завжди були здоровими.

Читайте також Мільйонери так не одягаються: 5 помилок, яких припускаються чоловіки

Поширені помилки під час миття голови

1. Надто гаряча вода

Передовсім слід розуміти, що для миття голови слід обирати воду правильної температури – кімнатної. Може бути дещо теплішою вода, але ні в якому разі не гарячою. Якщо мити голову гарячою, то ти активуєш сальні залози. А це може стати причиною того, що голова буде брудною значно швидше.


Вода для миття голови має бути кімнатної температури / Фото Victor Furtuna

2. Шкодуєш шампунь

Барбер нагадує, що голову необхідно мити двічі. І ось чому:

  • Перше миття – змивається секреція сальних залоз, залишки засобів для догляду, але не повністю.
  • Друге миття – вимиваються рештки бруду з голови.

3. Наливаєш шампунь на голову

Це ми бачимо у низці фільмів. Але такий підхід не має нічого спільного з відмінною гігієною. Сам шампунь потрібно нанести на руки та спінити його. І лише після цього – на голову. Якщо ти спінюватимеш шампунь на волоссі, то заплутаєш його. До того ж ти зможеш проконтролювати кількість шампуню, щоб не влаштувати собі пінну вечірку перед виходом на роботу.

4. Забудь про "прання" волосся

Барбер рекомендує забути про активне тертя та умовне "прання" волосся. Особливо, якщо воно в тебе довге. Експерт наголошує на тому, що волосся добре промивається завдяки піні.


Мий голову без використання агресивних рухів / Фото abdullah ali

Бонус: Забудь про агресивну сушку рушником

Також надзвичайно важливо правильно підходити до питання використання рушника. Не слід ним інтенсивно терти голову, намагаючись миттєво досягнути відсутності вологи. Пам'ятай, що різкі рухи, а також жорсткість рушника можуть лиш травмувати твоє волосся.

Що робити, якщо немає можливості помити голову

Тут, наголошує барбер, у пригоді стане сухий шампунь. Мовиться про засіб у форматі порошку або спрею. З його допомогою абсорбується шкірний жир, мікрочастинки бруду та пилу. Тож у тебе буде відчуття чистоти та свіжості. Але слід розуміти, що це тимчасовий захід, який забезпечить комфорт на кілька годин.

Я не рекомендую користуватися сухим шампунем часто або щодня. Ідеальний варіант – раз на тиждень або, коли немає можливості помити волосся звичним способом,
– наголосив Кобзар.


Візьми на озброєння поради від барбера Тараса Кобзара / Фото Тараса Кобзара

Він додав, що основна функція сухого шампуню – маскувати проблему. Натомість звичайне миття дозволить не лише помити волосся, а й позбутися забруднень на шкірі голови. Тож візьми на озброєння поради барбера. З їхньою допомогою ти зможеш завжди бути на висоті, чого ми тобі і бажаємо.