Цього разу рекомендуємо спробувати крутий і надзвичайно ефективний комплекс вправ для преса. З його допомогою ти зможеш досягнути бажаних результатів без надмірних страждань.

Читай також Успіх у ранкових звичках: 6 правил, яких слід дотримуватися, щоб наростити м'язи

Як накачати прес за допомогою фітнес-гумок

Комплексом вправ, які можна виконувати вдома, поділився фітнес-тренер Володимир Сидорук. Він наголосив на тому, що цей простий інвентар може принести максимум користі під час тренувань. Головне – правильно ним користуватися.

За словами тренера, ці вправи можна як самостійно виконувати, так і додавати до тренувальної рутини. Тут усе залежить від рівня навантажень, який ти плануєш отримати.

Зверни увагу! На рівень напруги впливатиме розмір фітнес-гумки, який ти обереш. Чим вона менша, тим він більший. А отже, і результат теж.

Крім того, складність виконання цих вправ залежатиме від багатьох технічних моментів. Тож тренер рекомендує не гнатися за кількістю, виконуючи кожен підхід як-небудь. Натомість слід поставити на перше місце якість виконання, а також відчуття м'язів, які ти плануєш накачати.

Дивися як накачати прес з допомогою фітнес-гумок: відео

  • Вправа №1: 20 – 30 повторень без відпочинку;
  • Вправа №2: 15 – 20 повторень на кожен бік без відпочинку;
  • Вправа №3: 20 – 30 повторень.

В останньому відео у каруселі Володимир Сидорук показав варіант фіксації фітнес-гумки.

Тренер наголошує на тому, що ці вправи ти виконуєш за круговим принципом. Себто одну за одною без відпочинку між підходами. Дозволити собі паузу можна після третьої вправи у планці. Сам же відпочинок повинен тривати 30 – 60 секунд.

Спробуй і ти виконати комплекс вправ від тренера Володимира Сидорука. Гарантуємо, тобі сподобається результат. Головне – виконувати кожен підхід максимально якісно, тримаючи у напрузі своє тіло.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Якщо у тебе є певні застереження щодо фізичних навантажень, то слід спочатку проконсультуватися з лікарем. Пам'ятай про те, що робота над власним тілом не має тобі нашкодити.