До твоєї уваги 6 ранкових правил. Якщо ти дотримуватимешся їх, то дуже скоро зможеш досягнути поставлених результатів. Гайда ставати кращою версією себе вчорашнього разом з Men 24!

Читай також Коли засидівся на роботі: швидка й ефективна руханка для офісних працівників

1. Сходи в душ

Але мовиться не про відмокання під струменем гарячої води. Експерти рекомендують приймати холодний або бодай контрастний душ. Він зарядить тебе енергією, може покращити настрій. А ще така процедура позитивно вплине на твою фізичну активність. Втомлюватимешся ти менше, а отже – зможеш досягати кращих результатів.

2. Сам приготуй собі їжу

Слід самостійно приготувати собі як сніданок, так і те, що ти їстимеш, наприклад, після тренування. Це дозволить тобі проконтролювати те, чим ти насичуватимеш організм. Крім того, у тебе будуть нижчі шанси закинути в себе якесь харчове сміття.

Також не забувай про підтримку водного балансу. Починай ранок зі склянки води. А ще поклади пляшку з собою у сумку. Щоб на тренуванні ти міг живити свій організм.


Приготуй собі корисний і ситний сніданок / Фото Wasa Crispbread

3. Не пропускай сніданок

Звичайно ж, є люди, для яких сніданок не вважається важливим. Але експерти переконані, що він надзвичайно необхідний тим, хто працює над побудовою тіла своєї мрії. Зранку ти підживлюєш не лише себе, а й свої м'язи. А ще це дозволяє уникати дефіциту калорій.

4. Почни ранок з кави

Цей напій не лише дозволяє тобі прокинутися. З його допомогою, переконані науковці, ти зможеш досягати кращих результатів у тренажерному залі. А це, своєю чергою, позитивно впливатиме на набір м'язової маси. Оскільки бачитимеш прогрес, то й мотивації рухатися далі в тебе буде значно більше.


Кава не лише бадьорить, а й впливає на результативність під час тренування / Фото Ronnie George

5. Тренуйся зранку

Звичайно ж, ти можеш тренуватися тоді, коли тобі заманеться. Але практика свідчить, що краще віддавати перевагу саме вранішнім заняттям. Інакше є всі шанси, що ти просто не підеш у зал після важкого робочого дня. Усе просто.

6. Приділяй достатньо уваги сну

Це не зовсім ранкове правило. Радше момент, який проявляється саме в першій половині дня. Тобі надзвичайно важливо приділяти достатньо уваги відпочинку вночі. Якщо у тебе буде дефіцит сну, то наступного дня ти почуватимешся млявим і розбитим. Тож не дивно, що і до спортзалу ти не підеш, і ніякі м'язи рости не будуть.

Дотримуйся цих правил, щоб побачити прогрес. Він, звичайно ж, не буде миттєвим. Але ти однозначно зауважиш, що твої м'язи ростуть значно швидше, а тренування приносять ще більше задоволення. Тож не зупиняйся!

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Не забудь консультуватися з персональним тренером. Він дозволить не лише підібрати оптимальні фізичні навантаження під тебе, а й правильний раціон. Усе це дозволить отримувати максимум від роботи над собою.