Є поняття швидкоплинної та довгої моди. Тренчі належать саме до останнього. А це означає, що вони існують поза часом. Якщо на хлопський розум, то вони ніколи не втрачають своєї актуальності. Тож якщо ти захочеш купити його у 2022 році, то й у 2033 його можна буде сміливо носити. Гарантуємо.

Читай також Як вибрати чоловічий гаманець: 6 порад, які допоможуть не помилитися

Тренч – невіддільна складова будь-якого чоловічого гардероба. Але у сезоні осінь – зима 2022 – 2023 він набуває особливого значення. Але мовиться не про якісь там удосконалені варіанти, а саме про той класичний тренч, який носив Коломбо.

Війна стала причиною появи тренча

Досі точаться суперечки щодо того, хто ж саме винайшов тренч. Одна з найпоширеніших теорій пов'язує цей виріб з Томасом Бербері, він і заснував однойменну фірму у 1856 році.

Він прагнув створити одяг, який захищатиме від не надто приємного британського клімату – постійного холоду та сирості. Тож у 1879 році він знайшов бавовняний габардин, стійку та водонепроникну тканину. З цього матеріалу бренд створив кілька видів одягу, але все змінило одне замовлення.

У 1914 році фірмі доручили пошити пальто, яке б стало частиною військової форми Першої світової війни. Так на світ з'явився тренчкот, який ми і знаємо сьогодні. Якщо англійською, то Trench Coat, а скорочено – просто тренч.

Мода регулярно запозичає щось у військових. Не стала винятком історія з тренчкотом, який перетворився на функціональний міжсезонний елемент гардероба. А трендовим його зробили кілька культових особистостей – детектив Коломбо та Гамфрі Боґарт у "Касабланці".


Тренч може бути коротким, а може – довгим / Колаж 24 каналу

Який тренч купити у 2022 році

  • Важливо, щоб тренч був вільним. Він не може бути тісним, адже ти пам'ятаєш про багатошаровість. От у цьому випадку тренч радше нагадує мантію, накинуту поверх твого вбрання.
  • Що стосується довжини, то бажано, щоб вона спадала хоча б до коліна. А ідеально, щоб він сягав ледь не до гомілки.
  • Чи використовувати пояс? А тут ти вже вирішуй сам. Ти можеш чемно застебнути всі ґудзики та зробити свій образ максимально елегантним. Або ж іти трішки проти правил, внісши нотку бунтарства.
  • Який колір обрати? Можна не відходити від класики, віддавши перевагу бежевому. А можна взяти щось менш звичне, наприклад, кольору хакі. Або ж є максимально екстравагантний тренч з чорної шкіри з масивними плечима.


Крім бежевого, є ще ціла низка інших кольорів тренчів / Колаж 24 каналу

Тренч – однозначно та річ, яка має бути у твоєму гардеробі. Тож, якщо прагнеш підкреслити свій образ чимось поза часом, то саме його ми й рекомендуємо купляти цієї осені!