За допомогою цих питань можна зрозуміти, наскільки цінна для тебе певна людина. Гайда разом з нами чесно давати відповіді на них.

Читай також Обережно: 5 моделей поведінки, які непомітно руйнують стосунки

5 питань, які допоможуть визначити цінність людини

1. Що ти відчуваєш поруч з цією людиною

Експерти наголошують, що це базове запитання. Будь-які стосунки, які варті уваги, мають викликати у тебе відчуття комфорту, цінності. Тебе мають поважати та рахуватися з відмінностями, які можуть у тебе бути.


Будь поруч з тими, з ким почуваєшся щасливим / Фото Felix Rostig

Чи є у твоєму колі ті, хто подобається тобі, але водночас ставиться до тебе не надто позитивно? Якщо так, то пора нарешті з ними прощатися.

2. Чи однаково ви дивитеся на одні і ті самі речі?

Важливо, щоб у вас були спільні погляди на одне і те ж. В інакшому випадку є ймовірність, що поруч з тобою будуть люди-вантажівки. Ба більше, після тривалого спілкування з такими персонажами ти почуватимешся виснаженим і пригніченим.

Пам'ятай, що варто оточувати себе тими, хто заряджає тебе. І бажано, щоб цей заряд був зі знаком "+".

3. З чого складаються ваші спільні плани?

Переглянь речі, які ти робиш з кожним зі своїх друзів. Можливо, фанати гучних вечірок – узагалі не твій формат. То чому не віддавати перевагу тим, хто любить весело проводити час у подорожах, вдома або просто в кіно. Якщо у вас не так уже й багато спільних інтересів, то чи варто прив'язуватися взагалі?

Ясна річ, що ти можеш мати і одних, і других у колі друзів. Але якщо у тебе буде обмаль часу, то кому з них ти присвятиш його?


Віддай перевагу тим, з ким подобається проводити час / Фото Matheus Ferrero

4. Чи дотримує він слова?

Це не менш важливий пункт. Якщо поруч з тобою люди, які обіцяють, але часто не дотримують свого слова, то пора їх виключати зі свого кола. Оточи себе надійними та перевіреними людьми. Тими, на яких ти можеш покластися. Але це не означає, що потрібно діймати їх за кожної ліпшої нагоди. Не зловживай, домовилися?

5. Чи відчуваєш ти, що ростеш поруч з ними?

Чи комфортно тобі розповідати цій людині про свої мрії, цілі та щось інтимне, про що ніхто інший не знає? Чи запитує тебе твій друг, як там просувається виконання роботи? Чи ділиться він з тобою своїми секретами?

Якщо на ці питання ти можеш відповісти собі чесно "Так", то поруч з тобою правильна людина. Тож слід її берегти, адже вона може спонукати тебе рухатися вперед. А це, повір, надзвичайно цінно.


Важливо рости у будь-яких стосунках / Фото Priscilla Du Preez

Пам'ятай про те, що як у дружбі, так у стосунках ти повинен бути щасливим. Тож чи варто витрачати своє життя на тих, хто не цікавиться тобою та й узагалі заледве тягне на хорошого знайомого?