Ти повинен бути емоційно присутнім у стосунках. Якщо ти прагнеш покращити їх, то ці поради – саме те, що треба. Вони допоможуть тобі побудувати міцний і надійний зв'язок з людиною, яку ти дуже сильно кохаєш.

Читай також Сріблом, платиною та навіть бурштином: як фільтрація допомагає створювати найкращу горілку

1. Практикуй активне слухання

Тобі слід практикувати активне слухання зі своєю партнеркою. Це означає, що ти повинен відкинути все, що тебе відволікає. Зосередься на тому, що каже твоя кохана. Не перебивай її і намагайся зрозуміти точку зору без осуду. Ти навіть можеш ставити питання для уточнення. Це демонструватиме, що ти зацікавлений у тому, що вона говорить.


Будь уважним слухачем, коли вона говорить / Фото lookstudio

2. Проявляй емпатію

Емпатія – здатність розуміти та поділяти почуття іншої людини. Це невіддільна частина емоційної присутності у стосунках. Коли твоя партнерка ділиться з тобою чимось, спробуй поставити себе на її місце й уявити, що вона відчуває.

3. Будь вразливим

Не соромся ділитися з партнеркою своїми емоціями. Будь готовим поділитися з нею вразливими місцями. Це може створити глибший рівень близькості та довіри у стосунках. Твоя партнерка оцінить твою чесність та відкритість.

4. Знаходь час для неї

Дуже важливо, щоб ти і твоя партнерка проводили достатньо часу разом. Коли ви удвох, важливо відкинути фактори, які відволікають. Зосередьтеся один на одному. Знаходьте час для побачень, змістовних розмов і спільних заходів, які зближують вас.


Проводьте якісно час удвох / Фото Freepik

5. Практикуй вдячність

Подякуй своїй коханій і постійно нагадуй їй, наскільки ти вдячний їй за те, що вона є у твоєму житті. Практика вдячності може допомогти тобі бути більш емоційно присутнім у стосунках. Знаходь час, щоб цінувати дрібниці, які твоя партнерка робить для тебе.

Варте уваги Щасливе подружнє життя гарантоване: знаки Зодіаку, які створені для стосунків

Як бачиш, нічого надзвичайно складного тут немає. Спробуй і ти. Візьми на озброєння ці поради. Гарантуємо, ти побачиш, наскільки покращаться ваші стосунки. Вони будуть міцнішати з кожним днем. Хіба це не те, чого ти хотів?