Горілка – міцний алкогольний напій. А та, якій ти віддаєш найбільшу перевагу, може розповісти про твій характер. Men 24 закликає пройти тест і дізнатися більше про себе!

Читай також Для реабілітації постраждалих українців: Nemiroff закупив обладнання для медзакладу Вінниччини

З допомогою цього тесту можна дізнатися, що вибір горілки вказує на твій характер. Адже кожен вид горілки відображає певні характеристики, які можуть відповідати особистості.

Спочатку обери собі вид горілки, який найбільше тобі подобається. Внизу на тебе очікує розшифрування того, про що свідчить твій вибір. Отже:

  • Класична горілка
  • Ароматизована горілка
  • Горілка преміумкласу
  • Зернова горілка
  • Картопляна горілка

Якщо ти обрав класичну горілку (чисту, без добавок), то це свідчить про те, що ти прямолінійний, надійний і чесний. Ти цінуєш простоту, а також щирість у відносинах.

Вибір ароматизованої горілки (з фруктовими або ягідними нотками) – демонстрація того, що ти креативний, відкритий до нового досвіду та любиш різноманіття у житті.

Прихильникам ароматизованої горілки пропонуємо приготувати коктейль Ukrainian Coffee. Це твіст на ірландську каву від бренд-амбасадорки Nemiroff, створений у колаборації з обсмажувальниками кави та кав'ярнею Foundation. Покроковий рецепт приготування ми залишаємо за цим посиланням.

А от вибір горілки преміумкласу свідчить про те, що ти володієш високими стандартами, прагнеш до досконалості у всьому, а також цінуєш якість більше за кількість.

На основі преміальної горілки Nemiroff De Luxe можна приготувати вишуканий коктейль Last Man Standing. Це сміливий мікс, у якому відчуваються нотки фруктів, а також кардамону. За цим посиланням ми ділимося покроковим рецептом.

Якщо віддаєш перевагу зерновій горілці, то ти надійний і стабільний. У тебе міцний характер, а також ти добре справляєшся з труднощами.

Якщо мовиться про картопляну горілку, то ти універсальний і адаптивний. Ти легко знаходиш спільну мову з різними людьми, а також вмієш знаходити вихід з будь-якої ситуації.