Українці ось уже понад 10 місяців надихають весь світ. Про нашу незламність та хоробрість уже ходять легенди. А українські бренди стають ще популярнішими по всьому світу. Як-от Nemiroff, який теж має дотичність до коктейлю, названого на честь Володимира Зеленського.

Читай також Патріотичні шоти і преміальна горілка: Nemiroff подають в одному з найвідоміших барів світу

За цим посиланням ти можеш прочитати, як же з'явився коктейль. А далі ми розповімо, як можна приготувати його на власній кухні. Зауважимо, що він може бути ідеальним варіантом до Новорічного столу.

Коктейль Зеленського

Інгредієнти:

  • Горілка
  • Самогон
  • Шампанське

Спосіб приготування:

Оскільки коктейль тримають у таємниці, то ми можемо лише приблизно припустити, якими є справжні пропорції інгредієнтів. Знаємо ми точно про те, що подають його у стакані хайбол, який має 270 мілілітрів об'єму.

В ідеалі слід буде приготувати самогон за традиційним рецептом Марії Довганської. Для цього до винного спирту з винограду, замоченого у цукрі, потрібно додати польові трави. Після цього процідити та залишити на кілька тижнів. Або ж просто взяти міцний самогон.

  • У крижаний хайбол, наповнений льодом, слід вилити дві частини горілки, витриманої у морозилці 24 години.
  • Додай до неї одну частину самогону й енергійно перемішай барною ложкою.
  • Після цього додай шампанське.

Можеш спробувати такі пропорції: 50 мілілітрів горілки та 25 мілілітрів самогону. Решта – шампанське. Якщо ж для тебе таке співвідношення буде надто міцним, то можеш зробити 40 на 20 мілілітрів. Головне дотримуватися тих же 2: 1.


Спробуй приготувати коктейль на горілці Nemiroff Burning Pear / Фото Nemiroff

Як у рецепті з'явилася горілка Nemiroff

Коктейль Зеленського можна спробувати у закладі Little Bat Bar, що в Іслінґтоні. Його менеджер Луї зауважив, що заклад "намагається внести свій незначний вклад у підтримку України". І робить це з допомогою використання горілки Nemiroff, яка стала складовою цього коктейлю.

За словами Луї, коктейль Зеленського "довгий, свіжий, в'язкий". Менеджер закладу зауважив, що такі коктейлі можуть бути "Декадентськими та таким, що кидає виклик". Водночас він сподобається тим, хто полюбляє шампанське.

Варте уваги Для яскравого та веселого Нового року: бартендерка поділилася рецептами коктейлів на свята

Спробуй і ти приготувати на Новий рік коктейль Зеленського. Підіймай келихи з друзями під час новорічного звернення президента та загадай те саме заповітне бажання, коли битимуть куранти. Разом із тобою в унісон його загадуватимуть мільйони. І ми віримо, що воно неодмінно здійсниться. А поки Men 24 вітає тебе та твоїх близьких з прийдешніми святами та бажає усім нам ПЕРЕМОГИ!