Почнімо з того, що така кількість кроків на день допоможе тобі залишатися активним, спалювати калорії та вести здоровий спосіб життя. Однак може здатися, що досягти цієї цифри щодня дуже складно, особливо якщо у тебе сидяча робота або щільний графік. Ось п'ять простих способів досягти мети у 10 000 кроків.

Варте уваги Неймовірно популярний коктейль, який стане окрасою будь-якого вечора

1. Ранкова прогулянка

Почни свій день зі швидкої ранкової прогулянки. Це чудовий спосіб прокинутися, подихати свіжим повітрям і налаштуватися на позитивний лад на весь день. Незалежно від того, чи це буде прогулянка біля дому, у найближчому парку або навіть швидка прогулянка навколо твого робочого місця, ранкова прогулянка може дати поштовх твоєму підрахунку кроків.

2. Підіймися сходами

Кушал Пал Сінгх, експерт з фітнесу та ефективності Anytime Fitness India, каже: "За можливості, обирайте сходи замість ліфтів чи ескалаторів. Підйом по сходах – чудовий спосіб збільшити кількість кроків, а також добре потренувати м'язи ніг. Ця невелика зміна може принести користь протягом дня".


Візьми за звичку підійматися сходами / Фото garetsvisual

3. Прогулянки в обідню перерву

Використовуй обідню перерву як можливість зробити кілька кроків. Запроси колегу або прогуляйся сам до найближчого кафе, парку чи будь-якого приємного місця навколо твого робочого місця. Це допоможе тобі спалювати калорії для схуднення і полегшить перетравлення їжі, прискоривши метаболізм.

4. Телефонні дзвінки та зустрічі

Якщо твоя робота дозволяє, приймай телефонні дзвінки або проводь зустрічі на ходу. Ти можеш ходити по офісу, відповідати на дзвінки на вулиці або проводити зустрічі на свіжому повітрі. Це не тільки допоможе тобі досягти поставленої мети, але й підвищить креативність та продуктивність.


Здійснюй телефонні дзвінки на ходу / Фото drobotdean

5. Вечірня прогулянка

Завершуй свій день вечірньою прогулянкою. Це розслабляючий спосіб очистити свій розум, поміркувати над тим, як пройшов день, і, звичайно ж, додати більше кроків до свого підрахунку. Ти можеш залучити до цієї рутини свою сім'ю або домашніх улюбленців, щоб зробити її ще приємнішою.

Бонусна порада

Відстежуй свій прогрес за допомогою крокоміра або додатку для смартфона. Стеження за щоденною кількістю кроків може мотивувати і полегшити досягнення мети в 10 000 кроків.

Впровадження цих простих стратегій у твою щоденну рутину може допомогти тобі досягти мети у 10 000 кроків без необхідності інтенсивних тренувань або кардинальної зміни способу життя.

Читай також Чи корисно відкладати будильник зранку: що про це кажуть науковці

З часом ці маленькі кроки можуть призвести до значного покращення твоєї фізичної форми та загального стану здоров'я. Тож зашнуровуй кросівки і починай крокувати назустріч своєму здоров'ю!