Цими простими вправами поділився фітнес-тренер Володимир Сидорук. Він зауважив, що після кількох годин сидіння кожен починає відчувати дискомфорт. Якщо у тебе виникло бажання встати та розім'ятися, то на допомогу тобі прийдуть вправи, які ми покажемо далі.

Читай також Спина більше не болітиме: 5 вправ, які допоможуть підтримувати поставу

Як розім'ятися на роботі за 5 хвилин

За словами фітнес-тренера, це простий комплекс вправ. Він не потребує від тебе жодного додаткового обладнання. Також не знадобиться якесь спеціальне місце для виконання. Натомість усього за 5 хвилин ти зможеш, за допомогою простих рухів, тонізувати свої м'язи.

Як правильно виконувати руханку: дивися відео

Рекомендую спробувати та додати до свого режиму дня. Повторювати можна щойно відчуваєте необхідність, адже наше тіло завжди сигналізує нам про те, що пора піднятись,
– наголошує тренер.

Порада від фітнес-тренера: у цьому випадку працюємо за круговою схемою. Виконувати вправи слід одну за одною без відпочинку. Для того, щоб провести руханку, слід виконати одне ціле коло.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Руханка не може допомогти усунути хронічний біль, пов'язаний з сидячою роботою. Якщо він турбує тебе, то рекомендуємо звернутися до фахівця. Потурбуйся про своє здоров'я, щоб завжди бути на висоті.