Зауважимо, що це техніка, яка використовується в армії США. З її допомогою можна усього за 120 секунд заснути. Спробуй наступного разу використати її.

Читай також Як бути максимально щасливим: 4 поради від Білла Гейтса для кожного

Як заснути за 120 секунд

Цікаво, що вперше цю техніку описав у книзі "Розслабся та перемагай: виступ на чемпіонаті" Ллойд Бада Вінтер. Її побачив світ у 1981 році. І саме цю практику вирішив протестувати блогер Джастін Агустін. У своєму тіктоці він спробував перевірити, чи вдасться йому заснути за лічені хвилини.

По-перше, вам потрібно заспокоїти своє тіло і систематично розслаблювати і відключати кожну частину вашого тіла з голови до ніг, буквально,
– наголосив Агустін

Передовсім він наголосив на тому, що потрібно розслабити м'язи чола. Після цього – очі, щоки, щелепи. Потім варто зосередитися на диханні. Наступний крок – розслаблення шиї та плечей.

Блогер наголошує, що потрібно переконатися в тому, що плечі не напружені. Опусти їх якомога нижче, а також тримай руки вільними по боках, включаючи кисті та пальці.

Невдовзі ти відчуватимеш тепле поколювання. Почни робити глибокі вдихи, "розслабляючи груди, живіт, стегна, коліна, ноги та ступні". Тепер уяви, що твоїм тілом перебігає тепло, але цього разу від серця і до пальців ніг.

Тепер, поки ви робите це, дуже важливо очистити свій розум від будь-яких стресів,
– додав Агустін.

Тут він пропонує два сценарії:

  • уявити, що ти лежиш у каное, оточеному чистою озерною водою;
  • лежиш у чорному оксамитовому гамаку у чорній кімнаті.

Блогер протестував спосіб заснути за 120 секунд: дивися відео

Коли ти виявиш, що відволікаєшся, то слід упродовж 10 секунд повторювати слова: "Не думай. Не думай. Не думай".

Водночас зауважимо, що немає жодних досліджень, які б підтверджували її ефективність. З іншого ж боку, такий метод ще нікому не наробив біди. Просто лягаєш, розслабляєшся і відпочиваєш після напруженого дня. Тож спробуй і ти.

Увага! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Тож, якщо у тебе дійсно виникнули проблеми зі сном, то необхідно звернутися до лікаря. Не зволікай і не займайся самолікуванням.