Причому підходити до вибору взуття слід уважно й обережно. Адже воно відчутно впливає не тільки на твій стиль, а й на комфорт.

Варто знати Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

7 кроків до правильного вибору взуття

Невдалий вибір взуття може не тільки створити тобі вигляд людини без смаку, а й наповнити рух біллю й дискомфортом. Гіршим наслідком такого будуть проблеми зі здоров’ям ніг, колін, навіть спини.


Як обрати взуття / Поради від The Art of Manliness

Купуєш ти кросівки на щодень чи туфлі для офіційних заходів, обрана пара має пасувати ідеально. Нижче наведемо 7 порад, дотримання яких допоможе досягти цієї мети.

Йди по взуття після обіду

  • Бо ноги трохи набрякають упродовж дня. Тож краще обрати таку пару, яка буде прилягати до стоп, коли вони найбільші, аніж коли найменші.

Міряй взуття у шкарпетках, на яких ти зазвичай це взуття носиш

  • Навіть міліметр різниці у товщині шкарпеток може зробити взуття дискомфортним, якщо ти міряв його не в тих шкарпетках, в яких носитимеш.

Під час купівлі взуття не зациклюйся на розмірі

  • Зациклюватися на "своєму" розмірі у процесі вибору взуття не варто. Так, звісно, ти свій розмір знаєш, але виробники можуть трактувати його не так точно.

Завжди міряй взуття парою

  • Якщо тобі підійшла права кросівка, це не конче означає, що ліва так само буде пасувати. Річ у тім, що одна з твоїх стоп іноді буває трохи меншою або більшою за іншу.

Приміряв пару – пройдись

  • І не просто абияк, а і по твердій поверхні, і по м'якій. Різні поверхні дозволять тобі оцінити відчуття від ходіння глибше.

Бери взуття, в якому добре просто зараз

  • А не "на виріст" або "та вони ж розтягнуться". За регулярного носіння форма та розмір взуття змінюється, але незначно. Тож зручним і комфортним воно має бути одразу!

Також цікаво Як одягатися чоловікові у спекотні дні: 10 залізних правил, які не варто порушувати