Ці поради потрібні нам для того, щоб покращити наше життя. Щоб ми могли ставати кращою версією себе вчорашнього. Візьми їх на озброєння, щоб невдовзі пишатися собою та тим, ким ти став.

Читай також Зовсім не те, до чого ми звикли: як з'явилося слово коктейль і до чого тут коні

14 порад для кожного чоловіка

Дій для успіху

Актор Рей Вінстон сказав: "Якщо ви хочете досягти успіху в житті, підійміть дупу, тому що це не прийде до вас. І якщо воно прийде до вас, і ви не піднімете дупу, тоді ви не зможете триматися за це дуже довго".


Щоб досягнути успіху, потрібно підняти свою дупу з місця / Фото yanalya

А от співак Оззі Осборн дав таку пораду: "Ви повинні мати щось, щоб піти на пенсію. Те, що ви завжди хотіли зробити, але ваша робота завадила цьому".

Голлівудський актор Роберт Де Ніро зауважив: "Якщо ти не підеш, ти ніколи не дізнаєшся. Я кажу це своїм дітям".

Спробуй нове

Марк Твен свого часу сказав: "Через двадцять років ви будете більше розчаровані тими речами, яких ви не робили, ніж тими, що зробили, тож досліджуйте, мрійте, відкривайте".

Виконавець Доктор Дре зауважив: "Чітке спілкування. Повага. Багато сміху. І багато оргазмів. Ось що робить шлюб успішним".


Поважай і люби свою другу половинку / Фото lookstudio

Стендап-комік Родні Денджерфілд додав ще одну пораду для тих, хто у стосунках: "Ніколи не кажи своїй дружині, що вона погана в ліжку. Вона піде і поцікавиться іншою думкою".

Легенда Аль Пачіно закликав турбуватися про своє оточення: "Так, треба жити серед небайдужих людей. Можливо, це буде важко, але щось з цього вийде".

Ведучий Девід Аттенборо додав: "Життя – це не тільки сильні емоції. Одні з найцікавіших речей – це коли воно не дуже емоційне: дрібні деталі стосунків і мова тіла".

Залиш після себе щось

Батько-засновник США Бенджамін Франклін зауважив свого часу: "Або напиши щось, що варто прочитати, або зроби те, що варто написати".

Письменник Мартін Еміс звернув увагу на стосунки між людьми. Ось що він сказав: "Надзвичайно важливо, як ти ладнаєш з іншою статтю. Твоє життя в цьому є неймовірно важливим. Ти ніколи насправді не думаєш про інші свої досягнення".

Рон Джеремі звернув увагу на питання, пов'язане з віком: "Ви можете сумувати та бути в депресії через старіння, але що гірше, ніж ще один день народження? Його не мати".


Вік – лише цифра / Фото freepik

Медик Джек Лаланн дав пораду для тих, хто прагне досягнути успіху: "Якщо ви втратите пару дюймів від живота, ваш бізнес буде виглядати значно краще".

Американський гуморист Девід Ларрі потішив чоловіків, котрі страждають від проблем, пов'язаних облисінням: "Будь-хто може бути впевненим у собі, маючи пишну шевелюру. Але впевнений у собі лисий чоловік – ось ваш необроблений діамант".

Мік Джаггер закликав: "За що б ти не брався, завжди варто перестаратися".

Варте уваги 5 суворих істин життя, без яких неможливо досягнути бодай якогось успіху

Прислухайся до цих порад. Можливо, не всі ти зможеш використати у своєму житті. Але не виключено, що вони зможуть зробити його яскравішим, цікавішим і насиченішим.