Як розкрили? Скажімо, поглянувши на найкращі колаборації з тижнів моди в Мілані та Парижі. Отже, яке взуття носитимуть чоловіки у 2023? Та чи можна залишати улюблені кросівки?

Також цікаво Підготуй рецептори до пригод: яскраві весняні коктейлі, які точно здивують твоїх друзів

Що цікаво, у Business of Fashion нещодавно вказали, що споживачі за минулий рік купували кросівки не так активно, як у 2021. Але на 2023 прогнозують інше – відродження попиту.

З іншого боку, альтернативи кросівкам, такі як мокасини, черевики челсі чи ботильйони, стають дедалі популярнішими, а тривале домінування спортивного взуття дійсно похитнулося.


Який із трендів 2023 року можна назвати найдивнішим? Читай далі! / Колаж Men 24

Дещо важливе про взуття для чоловіків у 2023 році

Тож якими є найважливіші взуттєві тренди 2023 року для чоловіків? Ще кілька років тому домінував якийсь один тренд, але зараз їх декілька.

  • Масивні лофери. Товсте взуття, чи то лофери, чи то дербі, є ідеальним поєднанням елегантності та повсякденності. Вузький силует і благородний верх із гладкої шкіри вдало контрастують із товстою гумовою підошвою зі вставками. Все це надає взуттю особливо привабливого вигляду.
  • Чоботи гаучо. Це, безумовно, один із максимально незвичайних взуттєвих трендів. А проте – чоботи гаучо представляють насправді дуже невимушений стиль. Тут ключове значення має посадка, тому таки варто інвестувати в таку пару – але тільки хорошої якості.


Посадка взуття має дуже вагоме значення, але не тільки в ній вся сіль / Колаж Men 24

  • Сабо. Класичні бостонські сабо переживають одне з найбільших відроджень (тут згадаймо клоги та крокси – трендове взуття у 2020). У 2023 ж Balenciaga та Puddle перенесли сабо з подіуму та просто на вулицю – так, і для чоловіків теж.
  • Босоніжки. В'єтнамки чи шльопанці стали найпопулярнішими сандалями в останні роки. Не в останню чергу тому, що вони виявилися напрочуд універсальними з точки зору стилю.
  • Бігові кросівки. Окрім Asics, Nike та інших, попит мають ретро-моделі від New Balance – класика 90-х повернулася. Кросівки з гранованим верхом у різних відтінках сірого та білосніжною підошвою – це, безумовно, один з найкрутіших трендів 2023 року.