Про це спитали астролога та консультанта з Васту Пардумана Сурі. Він розповів, яким буде останній квартал 2023 року для твоїх стосунків відповідно до знаків Зодіаку.

Варте уваги До неможливості просто та дуже смачно: рецепт смачного коктейлю для крутих вихідних

1. Овен

Овни, які перебувають у стосунках, вважатимуть період з жовтня по грудень дуже сприятливим. Це означає, що вони можуть розглянути можливість зробити наступний крок і одружитися зі своїми партнерами. Для тих, хто вже одружений, цей квартал принесе гармонію і щастя в дім і сімейне життя. Щасливі числа для Овнів – 2 і 5.

2. Телець

Тельці з початку року переживають складний етап у своєму подружньому житті. Однак цей складний період ось-ось закінчиться. Останній квартал принесе солодкість і теплоту в їхні стосунки з дружиною або чоловіком. У міру того, як вони будуть проявляти більше доброти і любові, в їхніх стосунках почнуть відбуватися поліпшення. Щасливі числа для Тельців – 1 і 9.

3. Близнюки

Близнюки можуть не відчути значних змін у стабільності свого подружнього життя в цей період. Їхнє подружнє життя не буде ні негативним, ні виключно сприятливим. Однак листопад, бувши сприятливим місяцем для Близнюків, принесе позитивні результати в їхньому бізнесі, здоров'ї та подружньому житті. Щасливі числа для Близнюків – 6 і 8.

4. Рак

Раки, які досі самотні, можуть розраховувати на щастя в останньому кварталі року. Вони можуть отримати романтичні пропозиції через спільного друга. Тим, хто вже перебуває у шлюбі, важливо проявити м'якість і ніжність у своїй поведінці щодо чоловіка або дружини. Найближчі три місяці можуть принести деякі злети і падіння в сімейних відносинах. Щасливі числа для Раків – 6 і 8.


Ракам необхідно проявляти м'якість та ніжність / Фото Look Studio

5. Лев

Леви можуть розраховувати на те, що їхнє подружнє життя буде наповнене щастям, якщо вони вирішать будь-які розбіжності зі своїм партнером. Романтика буде процвітати, і якщо вони перебувають у стосунках, вирішення конфліктів може призвести до весільних дзвонів. Шанси на успішне подружнє життя для Левів формуються. Щасливі числа для Лева – 18 і 22.

6. Діва

Жовтень і грудень для Дів будуть чудовими місяцями для покращення стосунків. Навіть якщо вони будуть проводити більше часу поза домом через роботу, їхнє подружнє життя залишиться на правильному шляху. В цілому, їхнє подружнє життя буде вдалим. Щасливі числа для Діви – 4 і 8.

7. Терези

У цей період Терези можуть натрапити на труднощі у стосунках зі своїм супутником життя. Щоб покращити подружнє життя, рекомендується ухвалювати рішення самостійно, а не покладатися на думку інших. Проявляючи обережність і мудрість, їхні стосунки з чоловіком/дружиною можуть залишатися на правильному шляху. Щасливі числа для Терезів – 11 і 17.

8. Скорпіон

Скорпіони, які зараз самотні, можуть розраховувати на чудовий час попереду. Існують шанси на серйозні зміни не тільки в їхньому сімейному статусі, але і в ділових та особистих відносинах. Відбудуться позитивні зміни, і в цілому все залишиться сприятливим для Скорпіонів. Щасливі числа для Скорпіона – 18 і 22.


Скорпіонів очікують позитивні зміни у стосунках / Фото Look Studio

9. Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на вдалий час для своїх стосунків. Вони зможуть приділити повну увагу подружньому життю, що зблизить їх з партнером і збільшить глибину їхніх стосунків. Щасливі числа для Стрільців – 1 і 8.

10. Козоріг

Козероги відчують мир і щастя у своїх домівках і стосунках. Якщо вони все ще самотні, настав час розпочати нову главу у своєму житті. Для тих, хто вже одружений, існує ймовірність більшої близькості і хвилювання у відносинах. Щасливі числа для Козерогів – 9 і 11.

11. Водолій

Водоліям, які не можуть приділяти достатньо часу своєму супутнику життя через робочі обов'язки або проводити більше часу з друзями, слід бути обережними. Оскільки в їхньому сімейному житті спостерігається постійна напруженість, майбутній час створює для них сприятливі обставини для поглиблення і поліпшення стосунків з партнером. Щасливі числа для Водоліїв – 5 і 9.

12. Риби

У Риб подружні стосунки складатимуться добре. Ті, хто неодружений, але ходить на побачення, можуть набратися сміливості і одружитися. Їхні зусилля призведуть до процвітання дому та сімейного життя. Щасливі числа для Риб – 2 і 6.

Читай також 4 речі, які варто шукати у партнерці, щоб будувати щасливі та міцні стосунки

Отже, останній квартал 2023 року обіцяє багатообіцяючі шлюбні перспективи для представників різних знаків Зодіаку. Чи то пошук сумісного партнера, чи вирішення конфліктів, чи поглиблення наявних стосунків. Цей період приносить позитивні зміни і можливості для зростання в подружньому житті.