Ці пози можуть багато розповісти про вашу сумісність, інтимність і стилі спілкування. Ось що ваша поза під час сну говорить про ваші стосунки.

Варте уваги Еліксир у склянці: рецепт яскравого коктейлю для захопливих вихідних

1. Ложки

Ця позиція, коли один партнер обіймає іншого ззаду, відображає сильне почуття довіри і захисту. Вона часто вказує на глибокий емоційний зв'язок, коли один партнер шукає комфорту і безпеки від іншого.


Позиція Ложки відображає довіру та захист / Фото freepik

2. Морська зірка

Якщо один партнер розтягується, а інший займає менше місця, це може означати незбалансовані стосунки. Поза морської зірки може вказувати на те, що один з партнерів домінує або займає більше емоційного простору у стосунках.

3. Спина до спини

Коли пара спить спиною один до одного, це може свідчити про потребу в незалежності та особистому просторі. Така позиція свідчить про те, що обидва цінують свою автономію і можуть потребувати часу наодинці у стосунках.

4. Обличчям до обличчя

Сон обличчям один до одного означає сильний емоційний зв'язок, відкрите спілкування і бажання підтримувати близькість. Це часто спостерігається в нових стосунках або під час глибокого емоційного зв'язку.

5. Переплетені кінцівки

Переплетені ноги і руки свідчать про сильний фізичний та емоційний зв'язок. Ця пара цінує як близькість, так і індивідуальність, часто відчуваючи безпеку у своєму партнерстві.


Переплетені кінцівки про міцний зв'язок між вами / Фото Drazen Zigic

6. Розмови в ліжку

Якщо пара засинає, розмовляючи або лежачи обличчям один до одного, а потім поступово віддаляється вночі, це може означати, що їм комфортно і в близькості, і в особистому просторі. Вони розуміють важливість зв'язку та незалежності.

7. Вуздечка

У цій позиції один з партнерів кладе голову на груди або плече іншого. Вона символізує сильне почуття прихильності і безпеки, коли один партнер знаходить комфорт в присутності іншого.

8. Кліффхенгер

Це відбувається, коли один партнер звисає з ліжка або спить на краю, в той час, як інший займає більшу частину простору. Це може свідчити про незбалансовану динаміку влади або емоційний розрив у стосунках, коли один з партнерів відчуває, що ним нехтують.

9. Плекання

Один партнер обіймає голову іншого або притискає його до себе. Це свідчить про плекання, захисну динаміку, коли один з партнерів бере на себе турботливу роль у стосунках.

10. Бокове сідло

Коли один партнер спить на спині, а інший кладе голову на груди або руку партнера, це означає довіру і залежність. Партнер у більш вразливій позиції відчуває себе безпечно і захищено.

Читай також Від найкращого до найгіршого у житті сексу: 4 важливі умови, які на це впливають