Отже, на сайті ReezoCar з'явилося оголошення з продажем легендарного позашляховика ЛуАЗ 967М 1983 року. Його особливість полягає в тому, що він може не лише їздити на дорогах, а ще й плавати.

Тобі сподобається Коли час зупинився: дослідники зі Львова показали покинуту автошколу – шокуючі фото

Автор оголошення переконує, що конкретно цей автомобіль зареєстрований у Нідерландах. А підкуповує потенційного покупця той факт, що у нього практично незначний пробіг – 3 824 кілометри. Тож справжні поціновувачі нестандартних автівок можуть отримати у свою колекцію ще одну.

Оцінили ЛуАЗ 967М 1983 року у 14 тисяч євро. На його вартість впливає практично "ідеальний" стан. Помальований автомобіль-амфібія сірою фарбою. А інтер'єр нестандартного позашляховика отримав чорне забарвлення.

Дивися фото автомобіля-амфібії ЛуАЗ 967М:

Що стосується двигуна МеМЗ-967А, то він видає скромні, але впевнені 39 кінських сил. Оснащений ЛуАЗ 967М 4-ступеневою механічною коробкою передач. А його максимальна швидкість – 75 кілометрів на годину.

Якщо глянути на світлини автомобіля, то можна припустити, що він тривалий час стояв або у гаражі у приватного колекціонера, або ж в якомусь автомобільному музеї. Адже інакше складно пояснити доглянутість амфібії, якій уже майже 40 років.

Сам ЛуАЗ 967 сходив з конвеєра з 1975 по 1989 рік. Усього випустили 20 тисяч екземплярів. Створений позашляховик був для Повітрянодесантних військ, щоб евакуйовувати поранених, перевозити боєприпаси та військово-технічне майно. Також його використовували, щоб буксирувати інші автомобілі та встановлювати певні види озброєння.

Варте уваги На роботу – як на свято: майстри зробили стильний міський байк, який сподобається усім