Інші автомобілісти, зрештою, дослухаються до цієї химерної поради, та навіть визнають її ефективною. Отже: заощадити на паливі можна, якщо їздити з мискою води на пасажирському сидінні.

Дивися також Які автомобілі ніколи не варто купувати: висновок власниці прокатного бізнесу

Поклади це на пасажирське сидіння і зекономиш пальне

Експерти ChooseMyCar.com висловили таку думку: тримати відкриту миску з водою на пасажирському сидінні – це чудовий стримувальний фактор для непотрібних прискорень і гальмувань.

  • Якщо ти занадто сильно натиснеш на педаль газу, то побачиш, як вода розпліскується в боки.
  • Так само якщо ти їдеш занадто швидко і різко гальмуєш, то матимеш воду на сидінні.

У тіктоці радять використовувати невеликі тазики або миски для супу, наповнені на кілька сантиметрів від верху, щоб запобігти природному розливанню води.

Чоловік в автомобілі
Економія пального особливо важлива у цей складний період, тож всі поради доречні / Фото wayhomestudio@freepik

Vanarama (автотрейдингова компанія) також підтримує метод миски з водою – мовляв, це ж засіб заохочення до більш уважного водіння. Але там вважають, що фізична миска не обов'язкова – достатньо її лише уявити. Та хай там як:

М'яке гальмування, уникнення поспішного перемикання передач і підтримання швидкості на розумному рівні – все це може допомогти зменшити кількість витраченого у поїздці палива.

Водії у коментарях із цього приводу жартують: "Це може спрацювати, якщо ви їдете в похоронному кортежі. А декому з нас є куди поспішати". А також: "Поки не вибіжить кіт і тобі не доведеться різко гальмувати".

І справді, тут є небезпека – вода може потрапити в електричні системи авто. Тож ідея з тазиком із водою – хороша, але ідея з уявлянням тазика – краща.