Простіше кажучи, тебе занесли у список "просто друзів". Найгірше ж, що оцими "просто друзями" можна стати будь-якої миті, а от припинити ними бути, вийти за межі тієї зачарованої френдзони – потім не так і просто.

Варто знати Nemiroff став №1 міжнародним брендом спиртних напоїв за швидкістю росту у світі

То ж як не впустити важливу мить, коли ще не пізно? Якщо ти маєш серйозні плани щодо цієї дівчини – то маєш це знати.

Три важливі кроки у напрямку до виходу з френдзони

Допомогти в цьому спробував Роберт Грін у своїй книзі "24 закони зваблення". Дуже коротко ми на Men 24 наведемо, на що він радить звернути увагу.

Недосяжність

Чимало чоловіків чомусь думають, що максимальна увага і турбота з їхнього боку до дівчини – це найкоротша дорога до ліжка.

  • Як пише Грін, таке насправді буває хіба в романтичних комедіях. Це безглуздо – мчати через усе місто, щоб допомогти їй знайти у кімнаті пульт від телевізора.

Ревнощі

Є такий стереотип, що зі своєю дівчиною про принади інших дівчат говорити не варто. Так от, Роберт Грін радить робити рівно навпаки.


Ми не підведемо безпосередньо до виходу з френдзони, але можемо вказати напрям / Фото unsplash

На його думку, акцентування уваги на красі інших дівчат може змусити "саме ту" поглянути на тебе інакше – нехай навіть суто зі спортивного інтересу. Який може перерости у щось куди більше.

Це старий побитий життям трюк, але він працює. Ревнощі – це козир у твоїй колоді,
– запевняє Грін.

Звісно, це за умови, якщо вона має до тебе хоч якийсь інтерес.


Поводься не так, як "просто друг" – про це нижче / Фото unsplash

Мости

Які б не були насправді між вами стосунки, поводь себе так, ніби питання про них давно розв'язане. Так, ніби ти не приятель, а коханець – якщо не вже, то завтра.

  • Не нехтуй нагодою поцілувати дівчину, обійняти її за талію тощо – якщо на поточному етапі ваших стосунків це дозволено. Нащо? Щоб твоє до неї ставлення було очевидним без слів.

Простіше кажучи, не поводь себе як "просто друг".

Обов'язково прочитай Як подарувати жінці незабутній оргазм: 6 важливих ключів до успіху