Годинники є не просто практичним аксесуаром, а й виразом особистості та стилю. Тож вибери годинник серед картинок нижче, який тобі найближче до серця.

Дивися також Класична, преміальна або ароматизована: обери горілку і пройди тест про твій характер

Обери годинник, що найбільше тобі до смаку / Зображення згенеровані штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Вибери годинник та дізнайся про свій стиль: результати тесту

  • Мінімалістичний годинник. Ти віддаєш перевагу простоті, чистим лініям та функціональності. А отже, твій стиль – мінімалістичний та сучасний. Мовиться про мінімальну творчість у матеріалах, однаковість форм, монохромність тощо.
  • Класичний аналоговий годинник. Ти цінуєш традиції, елегантність та витонченість. Тобто твій стиль – класичний та рафінований. Мовиться про чистоту ліній, стримані кольори, довершені пропорції та якісні матеріали.
  • Смартгодинник. Ти любиш сучасні технології, інновації та функціональність. Твій стиль – сучасний та технічно оснащений. Він поєднує передові технології та модні тенденції, які підкреслюють комфорт і функціональність.
  • Спортивний годинник. Ти активний, любиш спорт та пригоди. Твій стиль – практичний та спортивний. Це стиль, який адаптував спортивний одяг та його елементи для повсякденного використання.
  • Розкішний годинник. Ти цінуєш розкіш, статус, бренди зі світовим іменем та якість. Твій стиль – вишуканий та статусний. Це про використання вишуканих тканин, елегантних кроїв та цінних аксесуарів, що формують образ сили та впевненості.